06.06.2019 14:01

Serwis Hulu pracuje nad serialem "Blade". To nie jedyny mroczny bohater z własnym tytułem

Według najnowszych informacji serwis Hulu przygotowuje serial o łowcy wampirów z uniwersum Marvela. Fani Blade'a i innych postaci związanych z horrorem powinni być zadowoleni.

Blade: Wieczny łowca
foto: kadr z filmu Blade: Wieczny łowca

Serwis Hulu powoli przejmuje schedę po platformie Netflix, gdzie do tej pory gościło najwięcej seriali opartych na komiksach Marvela. Jakiś czas temu zapowiedziano, że powstaną telewizyjne produkcje poświęcona Ghost Riderowi i Hellstormowi. Okazuje się, że to niejedyni mroczny bohaterowie, których przygody zostaną przeniesione na mały ekran. Według najnowszych informacji niebawem zobaczymy nową adaptację opowieści o łowcy wampirów imieniem Balde.

"Blade" - nowy serial Hulu na podstawie komiksów Marvela?

Jak podaje serwis MCU Cosmic, rzetelne źródło zdradziło, że na Hulu trafi cała seria seriali przeznaczona dla starszych fanów Marvela. Mają być to tytuły poświęcone mrocznym herosom. Jednym z nich jest Blade, półwampir który poświęcił swoje życie na walkę z dziećmi nocy. Blade ma dołączyć do seriali "Ghost Rider" i "Helstorm", opowiadających o równie posępnych postaciach z komiksów, które niejednokrotnie zabijają swoich wrogów.

Blade ma już za sobą jedną adaptację. Mowa o trylogii z Wesleyem Snipesem w roli głównej. Produkcje cieszyły się uznaniem fanów i były jednymi z pierwszych nowoczesnych filmowych podejść do tematyki superbohaterów. Pierwsza część pod tytułem "Blade: Wieczny łowca" zadebiutowała w roku 1998.

kadry z komiksów Howard the Duck #1 (2015), Hit-Monkey #1 (2010) i M.O.D.O.K. Assassin Vol 1 (2015) oraz serialu Defenders
kadry z komiksów Howard the Duck #1 (2015), Hit-Monkey #1 (2010) i M.O.D.O.K. Assassin Vol 1 (2015) oraz serialu Defenders
Przeczytaj także Powstaną 4 animowane seriale Marvela dla dorosłych. Czy jest szansa na powrót skasowanych produkcji Netfliksa?

Hulu - jakie seriale Marvela przygotowuje serwis?

Blade to jednak niejedyny bohater, który otrzyma własny tytuł. To samo źródło potwierdza, że Hulu pracuje nad całą serią horrorowych postaci Marvela. Nie wykluczone, że niebawem zobaczymy takich antybohaterów jak Man-Thing, Dracula, Frankenstein czy Werewolf by Night. Na razie nie potwierdzono jednak na jakich seriach komiksowych zamierzają bazować twórcy seriali. Niebawem zobaczymy jedną z klasycznych przeciwniczek superbohaterów Marvela. Według najnowszych doniesień Elizabeth Hurley wcieli się w Morgan le Fay - potężną czarodziejkę z arturiańskich legend. Czarny charakter zadebiutuje w nadchodzącym 3. sezonie "The Runways".

Zobacz też: „Cloak and Dagger” - odc. 1, 2 [RECENZJA]

Tagi: Seriale Blade Hulu