19.03.2019 13:49

Serwis internetowy zapłaci tysiąc dolarów ochotnikom, którzy obejrzą ciągiem wszystkie filmy Marvela

Serwis CableTV.com ogłosił, że zapłaci tysiąc dolarów osobom, które poświęcą ponad 40 godzin życia i obejrzą za jednym razem 20 filmów od Marvel Studios.

Spider-Man: Homecoming
foto: kadr z filmu Spider-Man: Homecoming

Fanów Marvela nie brakuje, ale fanatyków zdolnych zrobić sobie maraton filmów dziejących się w MCU jest już trochę trudniej znaleźć. Z tego powodu przedstawiciele serwisu internetowego CableTV.com ogłosili ciekawe wyzwanie. Na śmiałków czeka nagroda finansowa. Na czym dokładnie polega maraton filmów Marvela?

Filmy Marvela - maraton za tysiąc dolarów

Sezon na tegoroczne produkcje Marvel Studios rozpoczęła premiera "Kapitan Marvel", która odbyła się 8 marca 2019 roku. Wielkimi krokami zbliża się debiut filmu "Avengers: Endgame". Z tego powodu wielu fanów zapewne odświeży sobie losy superbohaterów działających w MCU.

Foto: Materiały promocyjne
Foto: Materiały promocyjne
Przeczytaj także Marvel filmy: W jakiej kolejności oglądać produkcje Marvela?

Strona CableTV.com postanowiła wykorzystać szał na 4. część "Avengers" i zorganizować nietypowe wydarzenie. Osoby, które zdołają obejrzeć prawie wszystkie tytuły dziejące się w kinowym uniwersum Marvela, dostaną tysiąc dolarów nagrody. Ochotnik musi być prawdziwym fanem Marvela i za jednym zamachem obejrzeć 20 filmów Marvel Studios - od "Iron Mana" do "Ant-Mana i Wasp", relacjonując swoje doznania w mediach społecznościowych. "Kapitan Marvel" nie znajduje się na liście, ponieważ film nie jest jeszcze dostępny w wydaniu domowym.

"

Bohater, którego szukamy, powinien być nie tylko fanatykiem Marvela, ale również osobą aktywną w mediach społecznościowych, która z entuzjazmem będzie tweetować na żywo o swoich doświadczeniach związanych z maratonem MCU, jednocześnie tagując CableTV.com. Kiedy oglądanie i tweetowanie zostanie zakończone, poprosimy o swoje przemyślenia, żebyśmy wspólnie mogli stworzyć piękny, zarąbisty ranking. "

Oprócz czeku na tysiąc dolarów śmiałek dostanie kolekcję wszystkich filmów MCU, które ukazały się na Blu-ray. Wśród nagród pojawiły się tez inne gadżety, między innymi popcornica inspirowana Kapitanem Ameryką, zapas popcornu na cały maraton, kubek w kształcie Thanosa oraz kartę podarunkową o wartości stu dolarów na zakupy w Grubhub. Trzeba przyznać, że zadanie jest trudne, ale opłacalne.

Każdy zainteresowany wzięciem udziału w przedsięwzięciu musi złożyć podanie, za pośrednictwem CableTV.com - nagrać krótkie wideo, napisać 200 słów tekstu, w którym znajdzie się powód, dla którego redakcja powinna wybrać właśnie tę osobę oraz zamieścić linki potwierdzające umiejętność obcowania z mediami społecznościowymi. Poza tym kandydat musi dysponować w kwietniu dwoma wolnymi dniami, ponieważ maraton będzie trwał prawie dwie doby.

"Avengers: Endgame" - kiedy premiera?

Jeśli chcecie urządzić sobie podobną zabawę, tylko bez nagród, macie czas, żeby się do niej przygotować. Film "Avengers: Endgame" trafi do polskich kin dopiero 25 kwietnia 2019 roku. Zawsze możecie zrobić sobie mniej radykalne odświeżenie wiadomości ze świata MCU - oglądać jeden film dziennie, a na koniec wybrać się do kina na "Kapitan Marvel".

>>Zobacz też: Czy Kapitan Marvel rzeczywiście jest najpotężniejszą bohaterką Marvela?<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Marvel