Seth Rogen i twórca "Call me by your name" nakręcą film o hollywoodzkim alfonsie

30.07.2020 16:31
Seth Rogen i twórca "Call me by your name" nakręcą film o hollywoodzkim alfonsie Fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Seth Rogen i Luca Guadagnino łączą siły, by opowiedzieć historię Scotty'ego Bowersa. Co wiemy o filmie "Scotty and the Secret History of Hollywood"?

Seth Rogen i Evan Goldberg napiszą scenariusz do filmu "Scotty and the Secret History of Hollywood". Stołek reżyserki objął zaś Luca Guadagnino - twórca uznanego filmu "Call me by your name" (pol. "Tamte dni, tamte noce"). 

"Scotty and the Secret History of Hollywood" - film o znanym hollywoodzkim alfonsie

Scotty Bowers był weteranem wojennym, który przez kilkadziesiąt lat trudnił się sutenerstwem, z którego usług korzystały znane osoby z Hollywood. Szczegóły swojej kariery opisał w autobiografii zatytułowanej "Full Service: My Adventures in Hollywood and the Secret Sex Lives of the Stars". Zmarł w 2019 roku w wieku 96 lat.

Przeczytaj także

Funkcję producenta "Scotty and the Secret History of Hollywood" objął Matt Tyrnauer, twórca dokumentu traktującego o życiu Bowersa. To właśnie na jego uprzedniej produkcji opierać się będą Rogen i Goldberg. W realizację filmu zaangażowane są studia Searchlight Pictures, Altimeter Films i Point Grey Pictures. Na obecną chwilę nie podano przewidywanej daty premiery.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.