30.07.2020 16:31

Seth Rogen i twórca "Call me by your name" nakręcą film o hollywoodzkim alfonsie

Seth Rogen i Luca Guadagnino łączą siły, by opowiedzieć historię Scotty'ego Bowersa. Co wiemy o filmie "Scotty and the Secret History of Hollywood"?

Foto: VALERIE MACON/AFP/East News
Foto: VALERIE MACON/AFP/East News

Seth Rogen i Evan Goldberg napiszą scenariusz do filmu "Scotty and the Secret History of Hollywood". Stołek reżyserki objął zaś Luca Guadagnino - twórca uznanego filmu "Call me by your name" (pol. "Tamte dni, tamte noce"). 

"Scotty and the Secret History of Hollywood" - film o znanym hollywoodzkim alfonsie

Scotty Bowers był weteranem wojennym, który przez kilkadziesiąt lat trudnił się sutenerstwem, z którego usług korzystały znane osoby z Hollywood. Szczegóły swojej kariery opisał w autobiografii zatytułowanej "Full Service: My Adventures in Hollywood and the Secret Sex Lives of the Stars". Zmarł w 2019 roku w wieku 96 lat.

„Szarlatan” – zobacz zwiastun najnowszego filmu Agnieszki Holland
„Szarlatan” – zobacz zwiastun najnowszego filmu Agnieszki Holland
Przeczytaj także „Szarlatan” – zobacz zwiastun najnowszego filmu Agnieszki Holland

Funkcję producenta "Scotty and the Secret History of Hollywood" objął Matt Tyrnauer, twórca dokumentu traktującego o życiu Bowersa. To właśnie na jego uprzedniej produkcji opierać się będą Rogen i Goldberg. W realizację filmu zaangażowane są studia Searchlight Pictures, Altimeter Films i Point Grey Pictures. Na obecną chwilę nie podano przewidywanej daty premiery.

Powrót do przyszłości II
Powrót do przyszłości II
Przeczytaj także Czy wiesz, że "Indiana Jones" wykorzystał pierwotne zakończenie "Powrotu do przyszłości"?
Tagi: Film News Seth Rogen