Seth Rogen nie zamierza już pracować z Jamesem Franco? Aktor skomentował przyszłość duetu

11.05.2021 13:50
Seth Rogen nie zamierza już pracować z Jamesem Franco? Aktor skomentował przyszłość duetu Fot. Jack Plunkett/Invision/AP/East News

Seth Rogen stwierdził niedawno, że oskarżenia Franco o domniemane molestowanie seksualne kobiet sprawiło "wiele zmian w naszej relacji i tego, jak go postrzegam". 

Seth Rogen nie zamierza współpracować z Jamesem Franco

Trzy lata temu kilka kobiet oskarżyło Jamesa Franco o molestowanie i nadużycia seksualne. Sprawa mocno przycichła, ale Seth Rogen przyznał niedawno publicznie, że nie zamierza już współpracować z aktorem, twierdząc, że te zdarzenia zupełnie odmieniły ich relację i sposób, w jaki patrzy na Jamesa Franco.

Polecamy

W nowym wywiadzie z The Sunday Times, Rogen odniósł się do zarzutów postawionych mu przez Charlyne Yi, która stwierdziła, że aktor "pozwalał" Franco na niestosowne zachowanie podczas tworzenia filmu "The Disaster Artist". Yi planowała odejść z filmu, ponieważ nie czuła się bezpieczna na planie. Producenci próbowali ją przekupić zaoferowaniem większej roli, o czym "Rogen definitywnie wiedział i nic z tym nie zrobił". 

Rogen wyjaśnił: 

Mogę powiedzieć, że nienawidzę nadużyć i znęcania się w pracy. Nigdy bym nie próbował tego ukryć, albo postawić kogoś w sytuacji, w której musiałby mieć do czynienia z osobą dopuszczającą się takich działań. Są rzeczy w swojej karierze, których żałuje - takie jak powiedzenie w 2018 roku, że nadal będę pracował z Jamesem, co nie znalazło pokrycia w rzeczywistości.

Polecamy

Rogena zapytano również o to, czy zakończenie współpracy profesjonalnej z Franco akurat teraz było zbiegiem okoliczności. Aktor kategorycznie zaprzeczył:

Nie, to oczywiście nie jest przypadek. Nie wiem, czy jestem w stanie zdefiniować naszą relację teraz, ale mogę potwierdzić, że definitywnie to zmieniło dynamikę naszej relacji i tego, jak na niego patrzę.

Trudno sobie wyobrazić, jak kariery Rogena i Franco potoczyłyby się, gdyby panowie nie zaczęli lata temu ze sobą współpracować. Panowie zaczęli właściwie swoje kariery w serialu "Freaks and Geeks", a potem wystąpili razem w "Pineapple Express", "Wywiadzie ze Słońcem Narodu", "Sausage Party", czy "The Disaster Artist". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.