"Shazam!" - zobaczcie 3-minutowy fragment filmu o herosie DC

Kamil Kacperski
12.03.2019 17:03
"Shazam!" - zobaczcie 3-minutowy fragment filmu o herosie DC Fot. kadr z wideo

DC postanowiło pokazać 3-minutowy sneak peek "Shazama!", który przedstawia początek filmu, w którym Billy/Shazam dopiero zaczyna odkrywać swoje supermoce. Zobaczcie wideo.

"Shazam!" na początku marca 2019 roku doczekał się 2. oficjalnego zwiastuna. DC nie zwalnia jednak tempa i idzie za ciosem - twórcy opublikowali bowiem 3-minutowy fragment filmu, w którym Billy po raz pierwszy zamienia się w Shazama. Chłopak odwiedza dom swojej przybranej rodziny, z którego zgarnia Freddy'ego, znawcę superbohaterów. We dwójkę starają się zrozumieć, jakimi mocami dysponuje heros.

Shazam! - fragment filmu 

Nastolatkowie podniecają się świecącym elementem stroju Shazama, a następnie przechodzą do meritum, czyli sprawdzania możliwości herosa. Po bezskutecznej próbie lotu, Billy próbuje stać się niewidzialny. Freddy wkręca swojego przybranego brata, mówiąc mu, że nie może go zobaczyć. Chłopak zaczyna się cieszyć, aż w końcu jego szczęście skutecznie zmienione we wstyd, gdy przechodząca obok grupa nastolatków nabija się z jego stroju. 

Przeczytaj także

Shazam grozi Freddy'emu, że za oszukiwanie może "się doigrać". Celując w chłopca palcem, przypadkowo wystrzeliwuje w jego kierunku ładunek elektryczny. Obydwaj zaczynają się cieszyć, jak... dzieci i po chwili uświadamiają sobie, że świecący symbol Shazama, który jest w kształcie pioruna, był dość oczywistym znakiem opisującym moce bohatera. Zobaczcie fragment:

Shazam! - kiedy premiera?

Miejmy nadzieję, że DC nie wypuści do internetu całego filmu jeszcze przed premierą - zwłaszcza, że pierwsze opinie o "Shazamie!"naprawdę dobre (mowa tu nawet o najlepszym dotychczasowym filmie ze stajni Detective Comics). Do premiery został już niecały miesiąc, bowiem "Shazama!" zobaczymy w kinach już 5 kwietnia 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.