11.07.2017 12:47

She-Venom pojawi się w spin-offie „Venom”?

Solowy film z jednym z najważniejszych przeciwników Spider-Mana wzbudza ogromne zainteresowanie. Pojawiły się plotki, że listę jego postaci poszerzy ważna bohaterka. 

She-Venom pojawi się w spin-offie „Venom”?
foto: materiały prasowe

Odkąd było wiadomo, że Venom ma otrzymać swój solowy film, krążyło wiele spekulacji wokół jego obsady i fabuły. Pierwszą świetną informacją było zatrudnienie Toma Hardy’ego do roli Eddiego Brocka. Drugą, że film będzie kręcony pod kategorię wiekową R. Trzecią zaś pojawienie się psychopatycznego Carnage’a, antagonisty, który pod względem siły przerasta nawet Venoma. Okazuje się, że na tym może się nie skończyć. Według źródła That Hash Tag Show, Sony Pictures zamierza wprowadzić postać Ann Weying, eksżonę głównego bohatera i odnoszącą sukcesy prawniczkę, która w pewnym momencie połączy się z symbiontem, stając się na jakiś czas She-Venom.

Producenci rzekomo są w trakcie poszukiwań aktorki w przedziale wiekowym 25-32 lat. Ann Weying jako bohaterka została wprowadzona w 375 numerze „The Amazing Spider-Man” i jej przygoda nie skończyła się najlepiej – po rozłączeniu z symbiontem i ponownym pojawieniu się Brocka w jej życiu, popełniła samobójstwo skacząc z budynku. Na tę chwilę nie wiemy nic o fabule „Venoma”, ale być może jego scenarzyści Scott Rosenberg oraz Jeff Pinkner zainspirują się historią z komiksu.

Trudno jednak wyobrazić sobie, że pierwszy spin-off ze świata Spider-Mana będzie zawierał tego typu wątki, gdy rozpatrzymy ostatnie słowa producentki Sony, Amy Pascal. Według jej założeń, film ma przypominać „Zombieland”, czyli wcześniejszy obraz reżysera „Venoma”, Rubena Fleischera. Wygląda na to, że producentom zamarzyło się stworzenie własnej wersji „Deadpoola”, ale słowa Pascal nie warto brać do końca na poważnie. Wystarczy sobie przypomnieć jej co chwilę zmieniające się stanowisko odnośnie tego, czy „Venom” będzie wchodził w kinowe uniwersum Marvela, czy będzie odrębnym bytem. Prawdopodobnie ta kwestia wyjaśni się 5 października 2018 roku, gdy produkcja wejdzie do kin. 

Co myślicie o pojawieniu się kolejnego złoczyńcy?

Kamil Dachnij
Tagi: News Venom