Od Sheldona z „Big Bang Theory” do drag queen. Jim Parsons w nowej wyjątkowej roli

Natalia Hluzow
16.02.2018 18:26
Od Sheldona z „Big Bang Theory” do drag queen. Jim Parsons w nowej wyjątkowej roli Fot. kadr z serialu "Teoria wielkiego podrywu"

Powstaje pełnometrażowy film na podstawie sztuki Matthew Lopeza, „The Legend of Georgia McBride”. Wystąpi w nim gwiazda „Teorii wielkiego podrywu” w nietypowej roli. 

Jim Parsons, znany publiczności z roli Sheldona w serialu „Teoria wielkiego podrywu”, zmienia swoje emploi. Już niebawem zobaczymy go w wyjątkowej roli. Aktor wcieli się w doświadczoną drag queen, która wprowadza młodego chłopaka na wielką scenę. 

„The Legend of Georgia McBride”

Napisana przez Matthew Lopeza sztuka „The Legend of Georgia McBride” opowiada o młodym sobowtórze Elvisa Presleya, który nie potrafi wyżyć ze swojego zajęcia. Jest młody, spłukany, nie ma za co zapłacić czynszu, a jego żona okazuje się być w ciąży. Spotkanie doświadczonej drag queen okazuje się być dla niego wybawieniem.  Miss Tracy Mills staje się jego mentorką i uczy go swojego fachu, sprawiając, że ze spłukanego Elvisa zamienia się rozkwitającą performerkę. 

Jim Parsons jako drag queen

Parsons wcieli się właśnie w rolę Miss Tracy Mills. Prócz tego wraz z Toddem Spiewakiem, jego partnerem i współpracownikiem, wspólnie wyprodukują film. Scenariusz napisze sam Lopez na podstawie swojej sztuki. Dystrybutorem będzie Fox. 

To nie pierwsze takie doświadczenie serialowego Sheldona. W 2013 roku cała obsada „Teorii wielkiego podrywu” wzięła udział w akcji na rzecz osób dotkniętych chorobą Alzheimera, odtwarzając na scenie znany musical „The Rocky Horror Show”. Parsons wcielił się w nim w tytułowego Rockiego. 

sheldon w the rocky horror picture show Fot. foto: kadr z wideo "Big Bang Theory Cast Rocks Rocky Horror"

Jima Parsonsa wciąż możemy oglądać w roli uwielbianego Sheldona w 11. już sezonie „Big Bang Theory”. Niedawno aktor wystąpił także w niezależnej produkcji „A Kid Like Jake”, która została zaprezentowana podczas festiwalu filmowego w Sundance. Film na podstawie „The Legend of Georgia McBride” nie ma jeszcze daty premiery. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.