05.03.2019 10:04

"Sherlock Holmes 3" - przełożono datę premiery. Kiedy zobaczymy film?

Jak podają nowe branżowe źródła, będziemy musieli jeszcze sporo czekać na nadchodzący film o genialnym detektywie i jego poczciwym pomocniku. Kiedy premiera?

Sherlock Holmes
foto: materiały prasowe

Robert Downey Junior i Jude Law powrócą jako Sherlock Holmes i doktor John Watson - taką informacją podzielił się sam Downey, który już w kwietniu 2018 roku zapowiedział nowy projekt. Planowo "Sherlock Holmes 3" miał zadebiutować na ekranach kin w okresie bożonarodzeniowym roku 2020. Niestety, jak podaje Exhibitor Relations Co., firma odpowiedzialna za prowadzenie badań rynku oraz publikowanie wiadomości dotyczących branży filmowej. 

Sherlock Holmes 3 - nowa data premiery

Według nich, "Sherlock Holmes 3" trafi do kin aż rok później - Warner Bros. rzekomo przesunęło datę premiery aż na grudzień 2021 roku:

"

O losie, będziecie musieli poczekać kolejny rok. "Sherlock Holmes 3" został przesunięty z 25 grudnia 2020 roku na 22 grudnia 2021 roku. "

Na temat produkcji jeszcze w 2018 roku wypowiedział się Jude Law - aktor zapowiedział, że:

"

Mamy nadzieję popchnąć tę historię do przodu. Jak zawsze, istotą opowieści będzie ich współuzależnienie. A jako, że minęło parę ładnych lat, odkąd widzieliśmy ich po raz ostatni, pobawimy się faktem, że oni również nie widzieli się przez długi czas. "

Sherlock Holmes został Azjatką. Zobacz zwiastun pierwszego japońskiego serialu HBO pod tytułem „Miss Sherlock”.
Sherlock Holmes został Azjatką. Zobacz zwiastun pierwszego japońskiego serialu HBO pod tytułem „Miss Sherlock”.
Przeczytaj także Sherlock Holmes został Azjatką. Zobacz zwiastun pierwszego japońskiego serialu HBO pod tytułem „Miss Sherlock”.

Sherlock Holmes 3 - obsada

Nie wiemy, czy decyzja o przełożeniu premiery ma wpływ na rozpoczęcie zdjęć, które pierwotnie planowane było na rok 2019. Wciąż nie wiadomo również, czy Guy Ritchie powróci w roli reżysera. Możemy być jednak pewni, że kompozytorem ścieżki dźwiękowej będzie Hans Zimmer. "Sherlock Holmes 3" trafi na ekrany na Boże Narodzenie 2021 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: News Sherlock Holmes