„Sherlock Holmes 3” z Robertem Downeyem Jr. naprawdę powstanie. Kiedy trafi na ekrany?

Natalia Hluzow
25.04.2018 13:23
Robert Downey Jr. jako Sherlock Holmes|undefined Fot. kadr z filmu "Sherlock Holmes"

Robert Downey Jr. po raz kolejny wcieli się w najsłynniejszego detektywa w historii. „Sherlock Holmes 3” w końcu doczeka się realizacji.

Przez ostatnie 10 lat Robert Downey Jr. był zajęty wcielaniem się w Tony’ego Starka w filmowym uniwersum Marvela. Mimo tego, wciąż nie zrezygnował z planu, by powrócić w roli Sherlocka Holmesa w trzeciej odsłonie serii Guy’a Ritchiego. Teraz, kiedy zakończył swoją pracę nad „Avengers: Infinity War” i „Avengers 4”, a być może i w całym MCU, ma czas by zająć się odkładanym przez lata projektem. I wszystko wskazuje na to, że nareszcie to zrobi. O przyszłości filmowego „Sherlocka Holmesa” wypowiedział się producent poprzednich części.

„Sherlock Holmes 3” – kiedy powstanie?

Podczas CinemaCon w Las Vegas Joel Silver, producent filmów „Sherlock Holmes” i „Sherlock Holmes: Gra Cieni” został zapytany o koleją część serii. Jego odpowiedź z pewnością ucieszy wszystkich fanów Downeya Jr. w roli słynnego detektywa:

Sherlock Holmes 3 dzieje się naprawdę, nadchodzi. Zostanie zrealizowany, prawdopodobnie jakoś za rok będziemy go kręcić. Jesteśmy podekscytowani.

Taka wypowiedź ze strony samego producenta nie pozostawia wątpliwości – po 7 latach i dwóch genialnych aktorach wcielających się w postać Holmesa (Benedict Cumberbatch i Ian McKellen), Robert Downey Jr znów wcieli się w Sherlocka Holmesa.

Czy będzie partnerował mu Jude Law w roli Watsona? Czy Guy Ritchie ponownie stanie za kamerą? Przekonamy się już niebawem. Wnioskując z wypowiedzi Silvera, premiery możemy spodziewać się w 2020 roku. Tymczasem Roberta Downeya Jr. możemy oglądać już w widowisku „Avengers: Infinity War”. W kinach od 25 kwietnia 2018.

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.