Sigourney Weaver jako Ripley w telewizyjnym skeczu
Robert Skowronski
24.04.2017 15:34
Sigourney Weaver jako Ripley w telewizyjnym skeczu Fot. kadr z wideo

Aktorka znów w swojej ikonicznej roli! Szkoda tylko, że na potrzeby skeczu, ale i tak trzeba to zobaczyć.

Nie udało się u Ridleya Scotta w „Obcym: Przymierze”, ani u Neilla Blomkampa. Powrót do Ellen Ripley był możliwy dzięki programowi „The Late Show with Stephen Colbert”.

Bohaterka wciąż żyje w roku 2434, jednak tym razem nie musi walczyć z zabójczymi ksenomorfami, a z systemem opieki zdrowotnej. Chyba już nasz NFZ jest bardziej przyjazny obywatelowi. Ellen wchodzi w dialog z Randym (w tej roli Stephen Colbert) z firmy medycznej Weyland-Yutani Corp. Kobieta prosi o natychmiastową pomoc - z jej klatki piersiowej w każdej chwili może wyskoczyć obcy. Randy dodaje, że jadł burrito i ono też może z niego wyskoczyć w każdym momencie.

Natychmiastowa opieka medyczna jest niemożliwa. Wpierw trzeba przejść przez szereg procedur, które stają się tym bardziej uciążliwe, gdy przeprowadza je Randy. Przekonajcie się o problemach Ripley poprzez skecz z programu „The Late Show with Stephen Colbert”:

Gdyby wszystko poszło według wcześniejszych planów, to być może zamiast „Przymierza” i jego kontynuacji, oglądalibyśmy w tym roku „Obcego” w reżyserii Blomkampa. Miało to być najbardziej satysfakcjonujące zakończenie serii. Mieliśmy także dowiedzieć się sporo więcej w kwestii relacji Ripley i kaprala Dwayne'a Hicksa.

Aktorka mówiła, że oś fabularna filmu ma biec równolegle do wydarzeń z pierwszej i drugiej części sagi, a z kolejnych miała wykorzystywać jedynie pewne wątki w alternatywnej linii czasowej. Jak wiemy nic z tego w końcu nie wyszło. Może pewnego dnia?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.