Sigourney Weaver na nowym podwodnym zdjęciu z planu kontynuacji "Avatara"

14.09.2020 08:19
Sigourney Weaver na nowym podwodnym zdjęciu z planu kontynuacji "Avatara" Fot. Everett Collection/East News

"Avatar 2" nadciąga wielkimi krokami. Trwają zdjęcia do sequeli słynnego filmu Jamesa Camerona. W sieci pojawiła się fotografia przedstawiająca Sigourney Weaver.

Na kontynuację kasowego "Avatara" fani czekają już ponad 10 lat. James Cameron pracuje obecnie nad kilkoma sequelami jednocześnie. W sieci pojawiło się kolejne zdjęcie z planu jednego z nich, na którym widzimy gwiazdę serii - Sigourney Weaver.

"Avatar 2" - Sigourney Weaver na zdjęciu z planu

Chociaż pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany Camerona, po lekkim opóźnieniu udało się powrócić na plan zdjęciowy nowych "Avatarów". Praca wre i dowodem tego stanu rzeczy są zakulisowe fotografie, które trafiają do internetu.

Przeczytaj także

Na najnowszym możemy zobaczyć jedną z głównych bohaterek serii - Sigourney Weaver, która wciela się w doktor Grace Augustine. Pod koniec pierwszej części badaczka również stworzyła sobie awatara, dzięki któremu mogła dołączyć do ludu Na’vi. Według zapowiedzi nadchodzące części mają ukazać zróżnicowany świat Pandory. W jednym z sequeli poznamy między innymi podwodne życie mieszkańców planety.

Przeczytaj także

Właśnie tego aspektu dotyczy zdjęcie ukazujące Weaver podczas pracy na planie jednego z "Avatarów". Fotografia pojawiła się na oficjalnym Twitterze serii. Widzimy na niej aktorkę, która wykonuje jedną z podwodnych scen.

Z planu sequeli "Avatara": Sigourney Weaver nigdy nie unika popisów kaskaderskich, nawet tych podwodnych!

To nie jedyna fotografia z planu zdjęciowego powstających części "Avatara". W sieci pojawiły się między innymi zdjęcia ukazujące Weaver i Camerona na statku płynącego po Hawajach oraz przedstawiające nowych członków obsady - Kate Winslet i Cliffa Curtisa.

Przeczytaj także

"Avatar" - kiedy premiera kolejnych części filmu?

Chociaż fani czekają na kontynuację historii od ponad dekady, Cameron w pełni wynagrodzi im ten długi czas. Dzięki temu, że powstają zdjęcia do kilku filmów jednocześnie, kolejne produkcje będą ukazywały się co roku. Filmowiec zapowiedział, że zobaczymy jeszcze trzy części "Avatara". W pierwszym sequelu wystąpią między innymi Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang, Giovanni Ribisi, Joel David Moore, Edie Falco, Oona Chaplin, Vin Diesel, Michelle Yeoh i David Thewlis. Premiera filmu została zaplanowana na 16 grudnia 2022 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Avatar 2" - Sigourney Weaver na nowym zdjęciu z planu filmowego

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.