10.01.2017 12:35

Skacz postaciami z seriali Netflixa w przeglądarkowej grze

Gigant filmowego i serialowego streamingu zaprasza do swojej odmiany tzw. endless runnerów. Skacz jako Pablo Escobar, Marco Polo, Piper Chapman i Mike Wheeler.

Skacz postaciami z seriali Netflixa w przeglądarkowej grze
foto: screen z gry

Jeśli gracie czasem w coś na swoich smartfonach, prawdopodobnie nieobce Wam są popularne produkcje, w których główny bohater biegnie przed siebie, my zaś sterujemy jego skokami, by omijał przeszkody i rozpadliny. Do tytułów tego typu można zaliczyć m.in. bijące ostatnimi czasy rekordy popularności Super Mario Run. Teraz w podobny sposób możecie pobawić się bohaterami seriali Netflixa.

Dla tych z Was, którzy zawsze marzyli o tym, by zostać narkotykowymi bossami jak Pablo Escobar, nie mamy co prawda gotowego zbioru porad, jak to uczynić, ale teraz przynajmniej możecie nim sobie poskakać w kolumbijskiej scenerii, zbierając oczywiście charakterystyczne paczki wypełnione białym proszkiem.

Przygody postacią Marco Polo mogą przywodzić na myśl inną znaną grę, Assassin's Creed. Co prawda nie będziemy mieli już okazji oglądać dalszych serialowych losów słynnego podróżnika - produkcja miała przynieść Netfliksowi 200 milionów dolarów strat i została przerwana po dwóch sezonach - na otarcie łez pozostaje nam więc skakanie.

Podobnych problemów nie ma z pewnością „Orange Is the New Black”, który już zaplanowano na co najmniej siedem sezonów. Jako odsiadująca wyrok za przemyt narkotyków Piper Chapman będziemy skakać oczywiście po więziennych sceneriach.

Natomiast w oczekiwaniu na drugi sezon przygód dzieciaków ze „Stranger Things” możemy przejąć rolę Mike'a Wheelera i uciekać przed niebezpiecznymi eksperymentami. W razie bliskiego niebezpieczeństwa możemy liczyć na pomoc samej Jedenastki.

Gra została utrzymana w miłej dla oka, pixelartowej oprawie graficznej, którą z pewnością docenią miłośnicy klimatów retro. Rozgrywce towarzyszy utrzymana w podobnie nostalgicznej estetyce muzyka, oczywiście wzorowana na motywach z poszczególnych seriali.

W Netflix Infinite Runner pogracie TUTAJ.

Mamy nadzieję, że Netflix pójdzie za ciosem i kto wie, może przy okazji premier kolejnych odcinków wspomnianych seriali zaproponuje nam jakąś większą produkcję? Z chęcią pogralibyśmy chociażby w dłuższe i bardziej rozbudowane, 8-bitowe „Stranger Things”.

Jakub Gańko
Tagi: Stranger Things Narcos