Slashstreet Boys powracają! Zobaczcie "As Long As You Love Me" w wykonaniu Freddy'ego i ekipy

21.10.2019 12:12
Foto: kadr z wideo Fot. kadr z wideo "SLASHSTREET BOYS - "AS LONG AS YOU'RE BLOODY" (BACKSTREET BOYS PARODY)"

Nadchodzi Halloween, czas więc na powrót Slashstreet Boys. Tym razem slasherowa kapela zaprezentowała swoją interpretację utworu "As Long As You Love Me" grupy Backstreet Boys.

Nowe kawałki Slashstreet Boys powoli stają się tradycją. Po tym, jak w październiku 2017 roku ukazał się utwór "Slashing bodies", świat oszalał na punkcie kapeli, w skład której wchodzą Freddy Krueger, Jason Voorhees, Michael Myers, Leatherface i Ghostface. Od tamtej pory, każdego roku horroromaniacy wyczekują ich kolejnej interpretacji twórczości grupy Backstreet Boys. W tym roku na warsztat wzięli utwór "As Long As You Love Me".

"As Long As You're Bloody" - nowy kawałek Slashstreet Boys

Slashstreet Boys uraczyli nas już swoją wersją utworów "Everybody" i "I Want It That Way" legendarnego boysbandu Backstreet Boys. "As Long As You Love Me" to w wykonaniu ikon horroru "As Long As You're Bloody" i prezentuje się (rzecz jasna) wyśmienicie. Utwór wraz z klipem znajdziecie poniżej.

Przeczytaj także

Slashstreet Boys każdego października prezentują nowy kawałek, by umilić swoim fanom obchody Halloween. W międzyczasie ukazują się również solowe utwory członków zespołu. W solówkach wystąpili już Freddy, Michael, Leatherface i Ghostface, zatem tym razem przyszedł czas na Jasona. Tydzień temu Voorhees uraczył nas utworem "Every Life I Take...".

Przeczytaj także

Za grupą Slashstreet Boys stoją twórcy kanału YouTube The Merkins, na którym znajdziecie całą masę przeróbek. Na kanale znajdziecie również nawiązania do innych ikon popkultury, jak postaci Dartha Vadera, czy Nocnego Króla z "Gry o tron". Bohaterowie "Halloween", "Krzyku", "Piątku 13-tego", "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną" i "Koszmaru z ulicy Wiązów" otrzymali nawet własne intro, inspirowane serialem "Przyjaciele".

Michaela Myersa spotkamy ponownie już w przyszłym roku, w kolejnej części "Halloween". Leatherface także powróci do mordowania, czeka nas bowiem nowa wersja "Teksańskiej masakry...".

Zobacz też: Jakie horrory ukażą się w 2020 roku?

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.