27.10.2017 16:00

Slashstreet Boys - zobacz piosenkę „Everybody” w wykonaniu ikon horroru

Co by było, gdyby bohaterowie slasherów założyli boys band? Powstałby zespół Slashstreet Boys. Zobacz, jak straszydła śpiewają i tańczą do parodii popowego hitu. 

Slashstreet Boys - zobacz piosenkę „Everybody” w wykonaniu ikon horroru
foto: THE MERKINS/YouTube

Freddy Krueger, Micheal Myers, Ghostface, Jason Voorhees i Leatherface. Co ich łączy? Lubią brutalne mordy za pomocą ostrych narzędzi, zakładają maski (lub mają okaleczone twarze) no i są gwiazdami horrorów zwanych slasherami. Jest jeszcze jedna cecha wspólna tych popkulturowych bohaterów, o której pewnie nie wiedzieliście. Zamiłowanie do śpiewu i tańca. Kiedy mordują, zazwyczaj niewiele mówią. Ba! Wielu uważa, że na przykład taki Jason jest niemy. Najwidoczniej nie widzieli go na scenie! Jeśli zaliczacie się do tego grona, to koniecznie posłuchajcie jego anielskiego głosu.

Twórcy kanału YouTube THE MERKINS postanowili przygotować coś specjalnego z okazji zbliżającego się Halloween. Na tę wyjątkową okoliczność powstała parodia przeboju legendy boys bandów - Backstreet Boys. Kojarzycie piosenkę „Everybody”? No wiecie, tę z teledyskiem, w której przystojniacy z Backstreet Boys są poprzebierani za postacie z klasycznych horrorów. Właśnie na jej podstawie powstał utwór zespołu Slashstreet Boys pod uroczym tytułem „Slashing Bodies”. 

Wszystkim millenialsom, ale i ludziom tak starym, że mają już kłopoty z pamięcią, przypominamy oryginalną piosenkę. 

Bohaterowie „Koszmaru z ulicy Wiązów„Halloween„Krzyku„Piątku trzynastego„Teksańskiej masakry piła mechaniczną nie tylko wspaniale śpiewają, ale równie cudnie gibią się w rytm skocznego szlagiera. Aż chce się z nimi śpiewać... „Everybody slashing bodies!”.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Teksańska masakra piłą mechaniczną Koszmar z ulicy Wiązów Piątek trzynastego Halloween Horror