Słodziutkie chińskie plakaty do „Spider-Man: Homecoming”

Sergiusz Kurczuk
30.08.2017 15:23
Słodziutkie chińskie plakaty do „Spider-Man: Homecoming” Fot. CBR.com

„Spider-Man: Homecoming” niebawem zadebiutuje w Chinach. Z tej okazji w sieci pojawiły się odpowiednio przetworzone wersje plakatów. Oczywiście nie mogło zabraknąć pand!

Jeśli plakat do filmu „Spider-Man: Homecoming” nie podobał się Wam i uważacie, że jest na poziomie kiepskiego fotomontażu w Photoshopie, to nie jesteście jedyni. Już raz pisaliśmy o wiele lepszej japońskiej wersji. Teraz będzie o kolejnym azjatyckim kraju - Chinach. Portal CBR.com zaprezentował chińskie wersje plakatów do najnowszego filmu o Ścianołazie. Chociaż u nas premiera miała miejsce w połowie lipca, Chińczycy muszą uzbroić się w cierpliwość do 8 września, bo wtedy na ekranach chińskich kin pojawi się najnowsza produkcja Marvela.

Plakaty może nie są szczytem możliwości grafika komputerowego, ale nie można odmówić im pomysłowości i... słodkości! No bo, czy może być coś bardziej uroczego niż Tom Holland i stado misiów panda? To jednak niejedyna nietypowa otoczka. Widzimy między innymi Spideya na koniu, rozwalonego w hamaku z sieci nad Chińskim Murem, czy jako jednego z wojowników Terakotowej Armii. Chociaż te przedstawienia nie mają nic wspólnego z fabułą filmu, są o wiele lepsze niż oryginalny plakat. Przynajmniej wywołują szczery uśmiech na twarzy, a nie politowanie. Zresztą zobaczcie sami! 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.