Jak zapowiada się nowa wersja „Smętarza dla zwierzaków”? Zobacz zwiastun horroru

Natalia Hluzow
10.10.2018 16:39
Jak zapowiada się nowa wersja „Smętarza dla zwierzaków”? Zobacz zwiastun horroru Fot. kadr z wideo

Wytwórnia Paramount zaprezentowała pierwszy zwiastun „Smętarza dla zwierzaków”. Jak prezentuje się kolejny remake horroru na podstawie powieści Stephena Kinga.

„Smętarz dla zwierzaków” z 1989 roku oparty na przerażającej powieści Stephena Kinga doczekał się remaku. Nowa wersja trafi wprawdzie do kin dopiero w kwietniu 2019 roku, jednak już teraz możemy zobaczyć pierwszy zwiastun produkcji. Jak zapowiada się kolejna ekranizacja prozy Kinga?

smętarz Fot. foto: kadr z wideo

„Smętarz dla zwierzaków” – oficjalny zwiastun horroru

„Smętarz dla zwierzaków” to opowieść o młodym małżeństwie, Luisie i Rachel Creed, które wraz z dwójką dzieci przeprowadza się z wielkiego miasta do nowego domu w prowincjonalnym miasteczku. W lokalne sekrety wprowadza ich nowy sąsiad, Jud Crandall. Dzięki niemu rodzina dowiaduje się m.in., że w pobliskim lesie znajduje się owiany mroczną tajemnicą zwierzęcy cmentarz, który jest miejscem nieprawdopodobnych zdarzeń – w tym powrotów pupili z zaświatów. Kiedy więc syn Creedów ginie w wypadku samochodowym, para postanawia pogrzebać go właśnie na tym cmentarzu, by odzyskać kontakt z dzieckiem. Szybko okazuje się jednak, że martwi powinni pozostać martwymi…

W głównych rolach, Luisa i Rachel Creed, zobaczymy Jasona Clarke’a i Amy Seimetz. W rolę sędziwego sąsiada, Juda Crandalla, wcieli się natomiast znany z „Trzeciej planety od słońca” i „The Crown” John Lithgow.

Za reżyserię odpowiada duet Dennis Widmyer i Kevin Kolsch, którzy zrealizowali wspólnie horror „Gwiazdy w oczach”. Autorami scenariusza są David Kajganich („Nienasyceni”) i Jeff Buhler („Nocny pociąg z mięsem”).

„Smętarz dla zwierzaków” – kiedy premiera?

Choć w sieci pojawił się zarówno plakat, jak i zwiastun filmu, premiera „Smętarza dla zwierzaków” odbędzie się dopiero w połowie przyszłego roku. Horror ma trafić na ekrany 5 kwietnia 2019.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.