Jak zapowiada się nowa wersja „Smętarza dla zwierzaków”? Zobacz zwiastun horroru

Natalia Hluzow
10.10.2018 16:39
Jak zapowiada się nowa wersja „Smętarza dla zwierzaków”? Zobacz zwiastun horroru Fot. kadr z wideo

Wytwórnia Paramount zaprezentowała pierwszy zwiastun „Smętarza dla zwierzaków”. Jak prezentuje się kolejny remake horroru na podstawie powieści Stephena Kinga.

„Smętarz dla zwierzaków” z 1989 roku oparty na przerażającej powieści Stephena Kinga doczekał się remaku. Nowa wersja trafi wprawdzie do kin dopiero w kwietniu 2019 roku, jednak już teraz możemy zobaczyć pierwszy zwiastun produkcji. Jak zapowiada się kolejna ekranizacja prozy Kinga?

smętarz Fot. foto: kadr z wideo

„Smętarz dla zwierzaków” – oficjalny zwiastun horroru

„Smętarz dla zwierzaków” to opowieść o młodym małżeństwie, Luisie i Rachel Creed, które wraz z dwójką dzieci przeprowadza się z wielkiego miasta do nowego domu w prowincjonalnym miasteczku. W lokalne sekrety wprowadza ich nowy sąsiad, Jud Crandall. Dzięki niemu rodzina dowiaduje się m.in., że w pobliskim lesie znajduje się owiany mroczną tajemnicą zwierzęcy cmentarz, który jest miejscem nieprawdopodobnych zdarzeń – w tym powrotów pupili z zaświatów. Kiedy więc syn Creedów ginie w wypadku samochodowym, para postanawia pogrzebać go właśnie na tym cmentarzu, by odzyskać kontakt z dzieckiem. Szybko okazuje się jednak, że martwi powinni pozostać martwymi…

W głównych rolach, Luisa i Rachel Creed, zobaczymy Jasona Clarke’a i Amy Seimetz. W rolę sędziwego sąsiada, Juda Crandalla, wcieli się natomiast znany z „Trzeciej planety od słońca” i „The Crown” John Lithgow.

Za reżyserię odpowiada duet Dennis Widmyer i Kevin Kolsch, którzy zrealizowali wspólnie horror „Gwiazdy w oczach”. Autorami scenariusza są David Kajganich („Nienasyceni”) i Jeff Buhler („Nocny pociąg z mięsem”).

„Smętarz dla zwierzaków” – kiedy premiera?

Choć w sieci pojawił się zarówno plakat, jak i zwiastun filmu, premiera „Smętarza dla zwierzaków” odbędzie się dopiero w połowie przyszłego roku. Horror ma trafić na ekrany 5 kwietnia 2019.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.