Smutny Peter Parker na pierwszym nagraniu wideo z planu „Spider-Man: Far From Home”

Sergiusz Kurczuk
09.07.2018 13:03
Smutny Peter Parker na pierwszym nagraniu wideo z planu „Spider-Man: Far From Home” Fot. kadr z filmu Spider-Man: Homecoming

Sequel filmu „Spider-Man: Homecoming” nabiera rozpędu. W sieci pojawiły się pierwsze nagrania z planu zdjęciowego zbliżającej się produkcji Marvel Studios. 

Fani Spider-Mana z MCU na pewno niepokoją się o przyszłość pajęczego bohatera. Szczególnie, znając zakończenie „Avengers: Infinity War”. Pod koniec czerwca 2018 roku ruszyły zdjęcia do drugiej części solowych przygód Ścianołaza. Jednak Kevin Feige zasugerował, że akcja „Spider-Man: Far From Home” wcale nie musi się rozgrywać po wydarzeniach z 3. części „Avengers”. Trudno jednak osadzać w chronologii film, który jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji. W sieci pojawiło się pierwsze nagranie z planu zdjęciowego. Co na nim widzimy?

„Spider-Man: Homecoming” 2 - nagranie z planu zdjęciowego

Tuż po rozpoczęciu zdjęć, w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia, przedstawiające ekipę filmową przy pracy. Twórcy filmu zapowiedzieli, że akcja tym razem przeniesie się z USA do Europy. Potwierdził to tytuł produkcji, a teraz wideo z planu. Ekipa „Spider-Man: Far From Home” pracuje obecnie w Londynie, gdzie jest również Tom Holland - odtwórca tytułowej roli. Użytkownik Twittera ukrywający się pod nickiem cometomebarbara udostępnił nagranie, na którym smutny Peter Parker skacze po dachu londyńskiej kamienicy. 

Tom Holland został sfilmowany podczas zdjęć do „Spider-Man: Far From Home”. Kręcą cały tydzień we wschodnim Londynie. To nagranie zostało zrobione przez jednego z przyjaciół mojej mamy, który mieszka bardzo blisko tego miejsca. 

Wideo trwa niecałe pół minuty. Widzimy na nim Toma Hollanda, który udaje lądowanie na budynku. Aktor następnie siada zrezygnowany na gzymsie i patrzy za siebie. 

Co spowodowało nastrój Petera Parkera? Trudno powiedzieć. Na razie nie wiele wiadomo o fabułach „Captain Marvel” i „Avengers 4”, a co dopiero o produkcji, która ukaże się kilka miesięcy po ich premierze. Na razie Marvel Studios trzyma szczegóły swoich kolejnych filmów w tajemnicy. Powodów depresji młodego herosa może być wiele. Najpopularniejsza teoria mówi jednak o śmierci mentora Petera - Tony'ego Starka. Według wielu fanów Iron Man zginie podczas ostatecznej walki z Thanosem

Czy te przypuszczenia okażą się prawdą? Dowiemy się dopiero w lipcu 2019 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.