Snoop Dogg przeznaczy pieniądze na pokazy „Black Panther” dla potrzebującej młodzieży

Kamil Kacperski
22.01.2018 14:54
Snoop Dogg przeznaczy pieniądze na pokazy „Black Panther” dla potrzebującej młodzieży Fot. materiały prasowe

Snoop postanowił, że pomoże potrzebującym dzieciakom z Harlemu. Raper zafunduje pokazy nadchodzącego filmu Marvela o tytule „Black Panther”.

Wszystko zaczęło się od tego, że pewien użytkownik strony GoFundMe.com, Fredrick Joseph, postanowił zebrać 10 tysięcy dolarów, by zapewnić bilety na seans ponad 300 członkom młodzieżowego domu kultury w Harlemie. Jego kampania szybko zdobyła poparcie takich osób jak J.J. Abrams czy Chelsea Clinton. Teraz, o krok dalej postanowił pójść Snoop Dogg.

Oprócz dorzucenia do kampanii Josepha swojej cegiełki, raper postanowił zorganizować pokazy dla młodzieży w swoim rodzinnym Los Angeles. W tym celu skontaktował się z reżyserem „Black Panther”, Ryanem Cooglerem. Oprócz tego, nie szczędził ciepłych słów dla pomysłodawcy zbiórki pieniędzy:

Yo, propsy dla Fredricka Josepha z Harlemu, za ten projekt na GoFundMe, żeby pomóc dzieciakom zobaczyć Panterę, nowy film Ryana Cooglera. Przeznaczę trochę hajsu na to przedsięwzięcie, żeby młodzież mogła zobaczyć ten film i planuje też odezwać się do mojego ziomeczka, Cooglera, żebyśmy zrobili ten projekt też u mnie, w LA. Dzięki temu dzieciaki w LA będą mogły zobaczyć film o superbohaterze i zobaczyć prawdziwego, czarnego superbohatera. Jeszcze raz props dla mojego głównego człowieka w Harlemie, robi dobre rzeczy.

Trzymamy zatem kciuki za plany Snoopa dotyczące pokazów w Los Angeles i gratulujemy, że według fanów Harry'ego Pottera, to on powinien zostać nauczycielem zielarstwa w Hogwarcie. Idealny człowiek do wykonywania tej pracy?

Kiedy do kin wchodzi „Black Panther”?

Nowy film Marvela jest w amerykańskich mediach promowany jako ważne wydarzenie kulturalne, zwłaszcza dla mniejszości rasowych całego świata. Obsada składa się głównie z czarnoskórych aktorów, soundtrack wykonują reprezentanci rapu i r'n'b, tacy jak Kendrick Lamar, Future, czy The Weeknd, więc trudno nie zauważyć, że produkcja faktycznie jest swoistym „pokazem dumy” Afroamerykanów.

„Black Panther” wejdzie do kin 16 lutego 2018 roku. Na powrót T’Challi na srebrny ekran nie będziemy musieli jednak długo czekać, ponieważ ma on wystąpić w „Avengers: Infinity War”, które wchodzi do kin 25 kwietnia 2018 roku.  

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.