Snoop Dogg zrecenzował "Laleczkę": "Cholera, Chucky jest złym gościem"

Kamil Kacperski
14.06.2019 13:12
Snoop Dogg zrecenzował "Laleczkę": "Cholera, Chucky jest złym gościem" Fot. Amy Sussman/Getty AFP/East News

Snoop Doggy Dogg to jedna z najbardziej lubianych postaci w popkulturze. Raper, przedsiębiorca i miłośnik pewnej zielonej rośliny lubi udzielać się w ciekawych projektach - jednym z nich jest kampania promocyjna "Laleczki", w której Snoop w charakterystyczny dla siebie sposób zrecenzował nowy horror o Chuckym. 

"Laleczka" to nadchodząca produkcja o Chuckym, czyli przerażającej lalce z wielką ochotą na zabieranie ludziom życia. Film jest promowany w bardzo ciekawy sposób - twórcy tworzą bowiem nie tylko standardowe plakaty i zwiastuny, ale również chętnie parodiują inne serie filmowe (najlepszym przykładem mogą być grafiki przedstawiające Chucky'ego mordującego zabawki z "Toy Story 4"). Do kampanii marketingowej "Laleczki" zatrudniono również samego Snoop Dogga.

Snoop Dogg zrecenzował Laleczkę

Legendarny raper zrecenzował bowiem "Laleczkę" w bardzo charakterystyczny dla siebie osób, określając Chucky'ego "złym gościem", a także zachęcając rodziców do zostawiania dzieci w domu na czas seansu:

Niech tytuł was nie zmyli chłopcy i dziewczęta. Wy wszystkie małe pieski lepiej zostańcie w domu, bo "Laleczka" zdecydowanie nie jest przeznaczona dla małych ziomków.

Przeczytaj także

Snoop nie omieszkał również przygotować krótkiego freestyle'u na temat "Laleczki", w którym raper pokrótce opisuje to, co dzieje się w filmie:

Cholera, Chucky się budzi, jara i rozpie*dala. Ta chora zabawka sprawi, że siądzie ci pikawka.

Zobaczcie pełną recenzję filmu "Laleczka" przygotowaną przez Snoop Doggy Dogga:

Laleczka - data premiery

"Laleczka", czyli odświeżona wersja klasycznego horroru o Chuckym zadebiutuje już 20 czerwca 2019 roku. W roli głównej usłyszymy samego Luke'a Skywalkera, czyli Marka Hamilla.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.