14.06.2019 13:12

Snoop Dogg zrecenzował "Laleczkę": "Cholera, Chucky jest złym gościem"

Snoop Doggy Dogg to jedna z najbardziej lubianych postaci w popkulturze. Raper, przedsiębiorca i miłośnik pewnej zielonej rośliny lubi udzielać się w ciekawych projektach - jednym z nich jest kampania promocyjna "Laleczki", w której Snoop w charakterystyczny dla siebie sposób zrecenzował nowy horror o Chuckym. 

Snoop Dogg
foto: Amy Sussman/Getty AFP/East News

"Laleczka" to nadchodząca produkcja o Chuckym, czyli przerażającej lalce z wielką ochotą na zabieranie ludziom życia. Film jest promowany w bardzo ciekawy sposób - twórcy tworzą bowiem nie tylko standardowe plakaty i zwiastuny, ale również chętnie parodiują inne serie filmowe (najlepszym przykładem mogą być grafiki przedstawiające Chucky'ego mordującego zabawki z "Toy Story 4"). Do kampanii marketingowej "Laleczki" zatrudniono również samego Snoop Dogga.

Snoop Dogg zrecenzował Laleczkę

Legendarny raper zrecenzował bowiem "Laleczkę" w bardzo charakterystyczny dla siebie osób, określając Chucky'ego "złym gościem", a także zachęcając rodziców do zostawiania dzieci w domu na czas seansu:

"

Niech tytuł was nie zmyli chłopcy i dziewczęta. Wy wszystkie małe pieski lepiej zostańcie w domu, bo "Laleczka" zdecydowanie nie jest przeznaczona dla małych ziomków. "

kadry z filmów Toy Story i Laleczka
kadry z filmów Toy Story i Laleczka
Przeczytaj także Laleczka Chucky zamordowała kolejnych bohaterów "Toy Story". Jej ofiarą padli Pan Bulwa i Rex

Snoop nie omieszkał również przygotować krótkiego freestyle'u na temat "Laleczki", w którym raper pokrótce opisuje to, co dzieje się w filmie:

"

Cholera, Chucky się budzi, jara i rozpie*dala. Ta chora zabawka sprawi, że siądzie ci pikawka. "

Zobaczcie pełną recenzję filmu "Laleczka" przygotowaną przez Snoop Doggy Dogga:

Laleczka - data premiery

"Laleczka", czyli odświeżona wersja klasycznego horroru o Chuckym zadebiutuje już 20 czerwca 2019 roku. W roli głównej usłyszymy samego Luke'a Skywalkera, czyli Marka Hamilla.

Kamil Kacperski
Tagi: News Laleczka Chucky Chucky