Snowball zostaje superbohaterem w nowym zwiastunie filmu "Sekretne życie zwierzaków domowych 2"

Sergiusz Kurczuk
19.12.2018 09:46
Snowball zostaje superbohaterem w nowym zwiastunie filmu "Sekretne życie zwierzaków domowych 2" Fot. kadr z filmu Sekretne życie zwierzaków domowych 2

W sieci pojawiła się najnowsza zapowiedź filmu "Sekretne życie zwierzaków domowych 2", która przybliża postać królika o imieniu Snowball. Zwierzątko postanowio założyć własną drużynę superbohaterów.

Filmy superbohaterskie są obecnie tak popularne, że ich fanami są nawet zwierzątka domowe. Tego przynajmniej dowodzi nowa zapowiedź animacji Illumination Entertainment "Sekretne życie zwierzaków domowych 2". Zaprezentowano w nim postać królika Snowballa, który postanowił zasmakować życia superherosa.

"Sekretne życie zwierzaków domowych 2" - nowy zwiastun

Na początku listopada 2018 roku zaprezentowaną pierwszy zwiastun filmu, którego głównym bohaterem był pies Max w oryginalne przemawiający głosem Pattona Oswalda. Tym razem widzimy Snowballa (Kevin Hart), który okazuje się fanem superbohaterów.

Królik ma na sobie kostium typowy dla złotej ery komiksu superbohaterskiego - lśniący obcisły spandeks, maska i obowiązkowa peleryna. Chociaż uniform Snowballa przypomina trochę pierwsze wdzianko Batmana, zwiastun ewidentnie odnosi się do produkcji Marvela. Przyłapany przez Maksa Snowball wykonuje gest przywodzący na myśl Spider-Mana, jego właścicielka nazywa go Kapitanem Snowballem, a pod koniec królik udaje, że bierze udział w zgromadzeniu superherosów. Podobne spotkania odbywali komiksowi Avengers.

"Sekretne życie zwierzaków domowych 2" - kiedy premiera?

W drugiej części filmu "Sekretne życie zwierzaków domowych" ponownie zobaczymy, jak pupile bawią się pod nieobecność swoich właścicieli. Produkcja jest kontynuacją animacji z 2016 roku, która zyskała bardzo dużą popularność na całym świecie. Za sequel ponownie będą odpowiadać Chris Renaud (reżyseria) i Brian Lynch (scenariusz). Do oryginalnej obsady głosowej oprócz Harta powrócą Jenny SlateEric StonestreetEllie Kemper, Lake BellDana CarveyHannibal Burress, i Bobby Moynihan. Pojawią się też nowi aktorzy Tiffany Haddish, Nick Kroll, Pete Holmesoraz sam Harrison Ford. Oswald jest również nowym nabytkiem. W pierwszej części filmu za Maksa mówił komiks Louis C.K., który w związku z oskarżeniami o niewłaściwe zachowania seksualne stracił rolę w komedii familijnej. Film zapowiedziano na 7 czerwca 2019 roku. Na razie nie zdradzono daty polskiej premiery filmu. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.