19.06.2020 09:34

"Liga Sprawiedliwości" - oto zapowiedź Snyder Cut, który wprowadza największego złoczyńcę ze świata DC

Niedawno oficjalnie potwierdzono, że wersja reżyserska "Ligi Sprawiedliwości" Zacka Snydera trafi na platformę HBO Max. Ta ma się znacznie różnić od oryginału.

"Liga Sprawiedliwości" - oto zapowiedź Snyder Cut, który wprowadza największego złoczyńcę ze świata DC
foto: Capital Pictures/EAST NEWS

Wśród największych zmian znajdziemy m.in. inną końcówkę filmu, kolor nieba w finałowych momentach "Ligi Sprawiedliwości", a także wprowadzenie do filmowego świata Darkseida, jednego z największych wrogów najbardziej znanej grupy herosów z komiksów DC. W sieci ukazała się zapowiedź, w której możemy zobaczyć pierwszy oficjalny rzut okiem na filmową wersję złoczyńcy.

Darkseid w zapowiedzi Snyder Cut "Ligi Sprawiedliwości"

Fragment przedstawia nam Wonder Woman/Dianę Prince, która odkrywa malunek przedstawiający Darkseida w starożytnej jaskini. Okazuje się, że władca planety Apokolips już raz odwiedził Ziemię w czasach mitów - wtedy Amazonki i bogowie, Atlantydzi oraz ludzie zjednoczyli się przeciwko niemu, odpierając jego atak.

Ben Affleck
Ben Affleck
Przeczytaj także Ben Affleck zdradził, dlaczego przestał grać Batmana: "Zapiłbym się na śmierć"

Teraz powraca, ponieważ stare sojusze między mieszkańcami Ziemi wygasły, a nasza planeta straciła swojego jedynego obrońcę, czyli Supermana. Chociaż nadal nie wiemy, czy "Liga Sprawiedliwości" w wersji Zacka Snydera zostanie wypuszczona jako długi film, czy miniserial, to jedno jest pewne - fani DC są bardzo podekscytowani "rozszerzoną" wersją produkcji z 2017 roku:

Rozszerzona wersja "Liga Sprawiedliwości" zadebiutuje na HBO Max w 2021 roku.

Henry Cavill jako Superman
Henry Cavill jako Superman
Przeczytaj także Henry Cavill powróci do roli Supermana w filmie o Człowieku ze stali od J.J. Abramsa?
Tagi: News Zack Snyder Liga Sprawiedliwości