16.05.2018 13:39

„Solo: A Star Wars Story”: Harrison Ford zamiast Aldena Ehrenreicha w fanowskim zwiastunie

Miłośnicy „Star Wars” są gotowi zrobić niemal wszystko, by móc jeszcze raz zobaczyć Harrisona Forda w roli Hana Solo. Nawet jeśli oznacza to samodzielne wklejenie go do filmu, w którym nigdy nie zagra. 

Han  Solo
foto: kadry z wideo

Dla większości fanów „Gwiezdnych wojen”  Han Solo jest tylko jeden i jest nim Harrison Ford. Niedawno zażartował sobie z tego nawet sam aktor, kiedy odwiedził Aldena Ehrenreicha podczas wywiadu i przepędził go ze swojego miejsca. Jeszcze dalej posunęli się internauci, którzy usunęli wizerunek młodego aktora ze zwiastuna „Solo: A Star Wars Story” w jego miejsce wstawiając twarz „prawdziwego” Hana Solo.

„True Solo” – fanowski zwiastun filmu „Solo: A Star Wars Story”

Jako materiał bazowy wykorzystano finalny trailer „Solo: A Star Wars Story”, zaś postać Harrisona Forda została powycinana z różnych produkcji, nie tylko z „Gwiezdnych wojen”. Wśród zmontowanych fragmentów pojawiają się nawet ujęcia z filmu „Amerykańskie graffiti”. Wstawianie twarzy oryginalnego Hana Solo w ciało jego młodszej wersji wychodzi autorom fanowskiego zwiastuna raz lepiej, raz gorzej. Niemniej, doceniamy całość za pomysł i prezentujemy ją poniżej:

Fani „Gwiezdnych wojen” z nostalgią spoglądający w stronę oryginalnej trylogii już nie pierwszy raz szukają sposobu na umieszczenie Harrisona Forda w filmie o młodości Hana Solo. Jedni tworzą własne zwiastuny, inni – wyobrażają sobie, jak mógłby się zaczynać „Solo” z udziałem Harrisona Forda. Wszystko to jednak na nic, gdyż 75-letni aktor już dawno pożegnał się z rolą słodkiego drania z uniwersum „Star Wars”. Czy Aldenowi Ehrenreichowi uda się go godnie zastąpić? Przekonamy się już 25 maja 2018 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: Harrison Ford Han Solo Star Wars Solo: A Star Wars Story Alden Ehrenreich