03.04.2018 11:30

Nowi bohaterowie „Solo: A Star Wars Story” ujawnieni na oficjalnych materiałach promocyjnych

Podczas jednego z wydarzeń promujących nadchodzącą premierę filmu o Hanie Solo zaprezentowano reklamę oraz karty kolekcjonerskie ujawniające nowych bohaterów „Solo: A Star Wars Story”.

Argus „Six Eyes” Panox
foto: kadr z wideo

Na przełomie marca i kwietnia 2018 w jednej z sieci restauracji Denny’s odbyło się wydarzenie dla mediów związane z nadchodzącą premierą filmu o Hanie Solo. Podczas eventu zaprezentowano specjalne menu inspirowane filmem „Solo: A Star Wars Story” oraz zestaw kart kolekcjonerskich z bohaterami, które pojawią się w restauracjach należących do franczyzy. Niestety, sieć Denny's nie posiada swoich lokali w Polsce, w związku z czym nie spróbujemy burgera „Blaster Fire” czy śniadania „Lightspeed”, ale dzięki zaprezentowanym kartom i reklamie restauracji, mamy okazję poznać nowe postaci.

„Solo: A Star Wars Story” – reklama i karty kolekcjonerskie

Reklamę promującą nowe, gwiezdne menu w sieci Denny's zaprezentował jako pierwszy magazyn Collider. Pojawia się w niej Chewie we własnej osobie wraz z dziecięcymi wersjami Hana i Lando oraz całą zgrają kosmicznych stworzeń.

Nowi kosmici nie są jedynie barwnym wypełnieniem reklamy. Część z nich faktycznie pojawi się w filmie, czego dowodem są poświęcone im karty kolekcjonerskie.

Obok Hana Solo, Lando, Qi’Ry, Chewbacci i Val, możemy dostrzec na nich m.in. nowych szturmowców oraz kosmitów o imionach Moloch, Therm Scissorpunch i Argus „Six Eyes” Panox.

Możemy spodziewać się, że będą to raczej poboczne postaci, Niemniej fakt, że pojawiają się indywidualnie na materiałach promocyjnych, może oznaczać, że odegrają małą acz znaczącą rolę w całej historii.

Warto nadmienić również, że dochód ze sprzedaży kart zostanie przeznaczony na cel charytatywny - fundację No Kid Hungry.

Kiedy premiera filmu o Hanie Solo?

Film „Solo: A Star Wars Story” wyreżyserowany przez Rona Howarda jest drugim oficjalnym spin-offem głównej sagi „Star Wars”. Produkcja skupi się na młodości słynnego Hana Solo, w którego wcieli się Alden Ehrenreich. Prócz niego w rolach głównych wystąpią Emilia Clarke („Gra o tron”), Thandie Newton („Westworld”), Woody Harrelson („True Detective”), Paul Bettany („Avengers: Infinity War”) i Warwick Davis. Polska premiera filmu odbędzie się 25 maja 2018 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: Han Solo Star Wars Solo: A Star Wars Story Han Solo: Gwiezdne wojny – historie