Nowi bohaterowie „Solo: A Star Wars Story” ujawnieni na oficjalnych materiałach promocyjnych

Natalia Hluzow
03.04.2018 11:30
Argus „Six Eyes” Panox|undefined Fot. kadr z wideo

Podczas jednego z wydarzeń promujących nadchodzącą premierę filmu o Hanie Solo zaprezentowano reklamę oraz karty kolekcjonerskie ujawniające nowych bohaterów „Solo: A Star Wars Story”.

Na przełomie marca i kwietnia 2018 w jednej z sieci restauracji Denny’s odbyło się wydarzenie dla mediów związane z nadchodzącą premierą filmu o Hanie Solo. Podczas eventu zaprezentowano specjalne menu inspirowane filmem „Solo: A Star Wars Story” oraz zestaw kart kolekcjonerskich z bohaterami, które pojawią się w restauracjach należących do franczyzy. Niestety, sieć Denny's nie posiada swoich lokali w Polsce, w związku z czym nie spróbujemy burgera „Blaster Fire” czy śniadania „Lightspeed”, ale dzięki zaprezentowanym kartom i reklamie restauracji, mamy okazję poznać nowe postaci.

„Solo: A Star Wars Story” – reklama i karty kolekcjonerskie

Reklamę promującą nowe, gwiezdne menu w sieci Denny's zaprezentował jako pierwszy magazyn Collider. Pojawia się w niej Chewie we własnej osobie wraz z dziecięcymi wersjami Hana i Lando oraz całą zgrają kosmicznych stworzeń.

Nowi kosmici nie są jedynie barwnym wypełnieniem reklamy. Część z nich faktycznie pojawi się w filmie, czego dowodem są poświęcone im karty kolekcjonerskie.

Obok Hana Solo, Lando, Qi’Ry, Chewbacci i Val, możemy dostrzec na nich m.in. nowych szturmowców oraz kosmitów o imionach Moloch, Therm Scissorpunch i Argus „Six Eyes” Panox.

Możemy spodziewać się, że będą to raczej poboczne postaci, Niemniej fakt, że pojawiają się indywidualnie na materiałach promocyjnych, może oznaczać, że odegrają małą acz znaczącą rolę w całej historii.

Warto nadmienić również, że dochód ze sprzedaży kart zostanie przeznaczony na cel charytatywny - fundację No Kid Hungry.

Kiedy premiera filmu o Hanie Solo?

Film „Solo: A Star Wars Story” wyreżyserowany przez Rona Howarda jest drugim oficjalnym spin-offem głównej sagi „Star Wars”. Produkcja skupi się na młodości słynnego Hana Solo, w którego wcieli się Alden Ehrenreich. Prócz niego w rolach głównych wystąpią Emilia Clarke („Gra o tron”), Thandie Newton („Westworld”), Woody Harrelson („True Detective”), Paul Bettany („Avengers: Infinity War”) i Warwick Davis. Polska premiera filmu odbędzie się 25 maja 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.