Wiemy, co wydarzy się w filmie o młodym Hanie Solo

Natalia Hluzow
17.01.2018 14:07
Wiemy, co wydarzy się w filmie o młodym Hanie Solo Fot. kadr z wideo

Zawsze marzyliście, by dowiedzieć się, jak poznali się Han i Chewie? Teraz będziecie mieli okazję.

Już w maju 2018 na własne oczy zobaczymy zdarzenia, o których dotychczas tylko słyszeliśmy: pierwsze spotkania Hana Solo z Chewbaccą i Lando, czy też jego słynny kurs Sokołem Millenium przez Kessel Run. Disney wreszcie uchylił rąbka tajemnicy i w press kicie dotyczącym premier 2018, poświęcił trochę miejsca na „Solo: A Star Wars Story”. Pakiet nie zawierał wprawdzie fotografii Aldena Ehrenreicha w roli Hana ani żadnych innych fotosów czy zdjęć z planu. Jednak znalazł się w nim oficjalny opis filmu.

O czym będzie „Solo: A Star Wars Story”?

O Hanie Solo. To oczywiste. Na szczęście wytwórnia postanowiła tym razem zdradzić trochę więcej. W oficjalnym opisie czytamy:

Wejdź na pokład Sokoła Milenium i weź udział w podróży ku odległej galaktyce w „Solo: A Star Wars Story” – całkowicie nowej przygodzie z najbardziej uwielbianym draniem w galaktyce. W trakcie wielu śmiałych eskapad w głąb mrocznego i niebezpiecznego kryminalnego podziemia, Han Solo spotyka swojego wielkiego przyszłego towarzysza Chewbaccę i natrafia na nałogowego hazardzistę Lando Calrissiana, w podróży, która uczyni go jednym z najbardziej wyjątkowych bohaterów sagi „Gwiezdne Wojny”.

Trudno powiedzieć, by z tego opisu wynikało coś, czego jeszcze nie wiedzieliśmy, jednak należy docenić fakt, że jest to pierwszy materiał prasowy związany z filmem o młodym Hanie Solo, jaki wytwórnia zdecydowała się zaprezentować światu. Choć „Solo” ma trafić na ekrany kin już za 4 miesiące – 25 maja 2018 roku, wciąż nie ma on jeszcze ani oficjalnego plakatu, ani trailera, a wiedzę o imionach bohaterów i miejscu akcji fani czerpią m.in. z nowych zestawów klocków LEGO.

Kiedy pojawi się trailer filmu o Hanie Solo?

Miejmy nadzieję, że publikacja opisu to pierwszy krok w stronę rozpoczęcia kampanii promocyjnej filmu i że już niebawem zobaczymy zarówno plakat, jak i zwiastun „Solo: A Star Wars Story”.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.