13.11.2019 12:36

"Sonic the Hedgehog" - nowy zwiastun filmu prezentuje poprawiony wygląd głównego bohatera

Twórcy filmu "Sonic the Hedgehog" postanowili wziąć sobie do serca krytykę fanów i zmienili wizerunek tytułowego bohatera. Niebieski jeż przypomina w końcu growy oryginał.

Sonic the Hedgehog
foto: kadr z filmu Sonic the Hedgehog

Na początku 2019 roku twórcy filmu "Sonic the Hedgehog" zaprezentowali pierwszy zwiastun aktorskiej wersji słynnej gry firmy Sega. Wygląd niebieskiego jeża nie przypadł jednak do gustu fanom serii konsolowej rozrywki. Drugi zwiastun naprawia błędy pierwszej zapowiedzi.

"Sonic the Hedgehog" - nowy zwiastun filmu

Pierwsza odsłona filmowego Sonica nie tylko nie przypominała oryginalnej postaci. Budziła pewnego rodzaju obrzydzenie spowodowane nadmiernym urealnieniem bohatera, który od samego początku z realizmem nie miał nic wspólnego.

Sonic the Hedgehog
Sonic the Hedgehog
Przeczytaj także Twórcy filmu "Sonic the Hedgehog" po krytyce fanów zmienią wygląd głównego bohatera

Sonic niby jest jeżem, ale twórcy jego oryginalnego wizerunku potraktowali rodzinę jeżowatych jako lekką inspirację. Nie dość, że postać z gry jest niebieska, jego kończyny są nadzwyczaj długie, a kolce przypominały bardziej fryzurę postaci z "Dragon Ball". Mimo wszystko, ten wizerunek na stałe wszedł do popkultury i każdy, kto grał, chociaż w jedną grę o przygodach superszybkiego jegomościa, od razu wiedział, że Sonic jest jeżem.

Na szczęście krytyka fanów została wzięta pod uwagę przez twórców, którzy przeprojektowali wygląd głównego bohatera. Teraz Sonic prezentuje się tak, jak powinien. I co najważniejsze, nie będzie już powodem nocnych koszmarów. Nowy zwiastun składa się z całkiem nowych scen i fragmentów, które widzieliśmy ostatnim razem.

Czy nowy zwiastun naprawił wygląd Sonica?

Koty sir Ian McKellen
Koty sir Ian McKellen
Przeczytaj także Najbardziej obrzydliwy zwiastun wszech czasów? Zobaczcie zapowiedź musicalu "Koty"

"Sonic the Hedgehog" kiedy premiera?

W nadchodzącym filmie Paramount tytułowy bohater przedostanie się do naszego świata i jego nadzwyczajna prędkość przyciągnie uwagę szalonego Doktora Robotnika (Jim Carrey). Jego niesamowite wynalazki będą miały za zadanie pojmać niebieskiego jeża (Ben Schwartz). Na szczęście na drodze Sonica stanie jego nowy przyjaciel imieniem Tom (James Marsden). W pozostałych rolach wystąpili Neal McDonald, Tika Sumpter, Adam Pally oraz Natasha Rothwell. Premiera filmu została zaplanowana na 12 lutego 2020 roku. W Polsce produkcja trafi na ekrany kin 28 lutego 2020.

Sega Mega Drive Mini – retrokonsolka z 40 grami
Sega Mega Drive Mini – retrokonsolka z 40 grami
Przeczytaj także Sega Mega Drive Mini – retrokonsolka z 40 grami

Zobacz też: Team Sonic Racing – integracja na wyścigi [PIERWSZE WRAŻENIA]

Tagi: Zwiastuny Jim Carrey