12.02.2020 09:41

Sony podało datę premiery nowego filmu Marvela. O czym opowie produkcja?

Sony podało na początku lutego 2020 roku datę premiery nowego filmu ze świata Marvel. Studio ma prawa do postaci związanych ze Spider-Manem, co skutecznie ułatwia odgadnięcie, o czym może opowiedzieć nowa produkcja. 

Sony podało datę premiery nowego filmu Marvela. O czym opowie produkcja?
foto: materiały prasowe/Insomniac Games/Sony

Sony nie zwalnia swojej "marvelowej" ofensywy - studio podało bowiem datę premiery kolejnego filmu na podstawie komiksów z Domu M. Nowa produkcja ma zadebiutować 8 października 2021 roku i będzie 3. dziełem w ciągu nadchodzących 2 lat - w końcu jeszcze w 2020 roku mają zadebiutować filmy "Morbius" z Jaredem Leto oraz "Venom 2" z Tomem Hardym w roli głównej. 

Nowy film Marvela - o czym opowie?

Pojawia się więc pytanie - na jakiej postaci skupi się nowa produkcja Sony we współpracy z Marvelem? Jeszcze kilka lat temu plotkowano o filmie "Silver Sable/Black Cat", który miał nawet scenarzystki oraz reżyserkę, ale słuch o produkcji zaginął. Wątpliwe jest, żeby kontynuacja "Morbiusa" otrzymała tak bliską datę premiery, a "Spider-Man: Uniwersum 2" zadebiutuje 8 kwietnia 2022 roku. Dlatego wiele fanów pokazuje na możliwość powstania produkcji o Kravenie The Hunterze.

Venom
Venom
Przeczytaj także "Venom 2" - wszystko, co musisz wiedzieć na temat filmu o kosmicznym pasożycie Marvela

Kraven jest bratem przyrodnim Chameleona, więc od razu twórcy mieliby możliwość wprowadzenia kolejnej dość ważnej postaci do filmowego uniwersum Sony. Sam Łowca nigdy nie był pełnoprawnym "złoczyńcą" - jego głównym zadaniem jest upolowanie Spider-Mana, którego uznaje za swojego najbardziej godnego przeciwnika. Dodanie "skóry" z Pajęczaka do listy swoich trofeów staje się dla niego obsesją. 

Sony po premierze "Niesamowitego Spider-Mana 2" miało plany na film o Sinister Six, które nie zostały ziszczone przez słaby wynik finansowy i artystyczny produkcji z Andrew Garfieldem. Mając w zanadrzu Kravena, Venoma, Morbiusa i Vulture'a (którego widzieliśmy w zwiastunie filmu o wampirze), firma będzie już bliska stworzenia wymarzonej produkcji "Spider-Man vs Sinister Six". 

Morbius
Morbius
Przeczytaj także "Morbius": Jared Leto jako wampir Marvela i niespodziewany występ gościnny z MCU w pierwszym zwiastunie filmu
Tagi: News Spider-Man Spider-Man: Far From Home