27.09.2019 14:40

Soundtrack z filmu "Joker" już na Spotify. Jakie piosenki są na playliście?

"Joker" Todda Philipsa to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji roku. Ścieżka dźwiękowa z filmu jest już dostępna na Spotify. 

Joker Soundtrack
fot. kadr z wideo JOKER - Teaser Trailer/YouTube

Premiera "Jokera" odbędzie się już na początku października 2019 roku. Widzowie nie mogą się już doczekać momentu, w którym zasiądą przed wielkim ekranem i obejrzą nowy film z Joaquinem Phoenixem. Obraz opowiada historię Jokera - wroga Batmana. Z filmu dowiadujemy się, co spowodowało, że ten bohater stał się czarnym charakterem. Jednak zanim dzieło Todda Philipsa wejdzie na ekrany kin, fani mogą zaznajomić się z soundtrackiem z filmu. 

Soundtrack z filmu "Joker" już na Spotify. Jakie piosenki się na nim znalazły? 

Na liście piosenek nie mogło zabraknąć oczywiście utworu "Smile" w wykonaniu Jimmy'ego Durante, a także piosenki Franka Sinatry "My Way". Obie kompozycje możemy usłyszeć w zapowiedziach "Jokera". Playlista stworzona przez Movie Soundtrack liczy ok. 20 piosenek, które przez ponad godzinę mogą umilić nam czas. 

W zestawieniu znaleźli się tacy wykonawcy jak The Beatles, Lou Reed, The Velvet Underground czy Bob Dylan. Większość piosenek zdecydowanie wpasowuje się w klimat "Jokera". Słuchacze mogą poczuć niepokój, który towarzyszy również podczas oglądania najnowszego filmu Todda Philipsa. 

Joker recenzja
Joker recenzja
Przeczytaj także "Joker" reż. Todd Philips [RECENZJA]

Premiera "Jokera" odbędzie się już niebawem. 4 października 2019 roku film zadebiutuje na ekranach kin. Trzeba przyznać, że produkcja należy do tych długo wyczekiwanych. Chodzą również plotki, że dzieło, w którym wystąpił Joaquin Phoenix, ma nawet szansę na Oscara. 

Zobacz także: Wojsko i FBI otrzegają przed możliwymi zamachami w trakcie premiery "Jokera"

Tagi: Joker Joaquin Phoenix