03.06.2019 10:15

"Spider-Man: Far From Home" - do sieci wyciekł finałowy zwiastun, a w nim wiele nowych scen

W sieci pojawił się finałowy zwiastun najnowszego filmu Marvela - "Spider-Man: Far From Home". Materiał zawiera nowe sceny, w tym pochodzenie nowego stroju superbohatera.

Foto: materiały promocyjne
Foto: materiały promocyjne

Premiera finałowego zwiastuna do filmu "Spider-Man: Far From Home" zapowiadana była już jakiegoś czasu i przypuszczano, że nastąpi mniej więcej w drugim tygodniu czerwca 2019 roku. Tymczasem materiał wideo znalazł swoją drogę do Internetu już 1 czerwca.

"Spider-Man: Far From Home" - finałowy zwiastun wyciekł do sieci

Dzięki dwóm poprzednim zwiastunom wiemy już co nieco na temat najnowszego widowiska Marvel Studios. Akcja filmu "Spider-Man: Far From Home" rozpocząć ma się na kilka dni po wydarzeniach z "Avengers: Endgame". Poznamy wówczas tajemniczego Mysterio, dowiemy się więcej o multiversum, które wkroczyło w świat MCU oraz zwiedzimy wraz z Peterem Parkerem kilka najsłynniejszych miast Europy. W nowym filmie o przygodach Spider-Mana zobaczymy również najnowszy strój superbohatera, a dzięki finałowemu zwiastunowi wiemy już, w jakich okolicznościach powstał.

Spider-Man Homecoming
Spider-Man Homecoming
Przeczytaj także „Spider-Man: Far From Home”: Wiemy, którzy bohaterowie „Avengers” pojawią się w filmie

Finałowy zwiastun do filmu "Spider-Man: Far From Home" wyciekł do sieci 1 czerwca 2019 roku. Zawiera on kilka nowych scen, w tym ujęcia przedstawiające Hydro-Mana i Molten Mana, oraz nowe sceny z udziałem Neda i MJ. Jednak co najważniejsze - dowiadujemy się jak Peter Parker wszedł w posiadanie nowego, czerwono-czarnego stroju. W zwiastunie widzimy Petera na pokładzie odrzutowca Stark Industries (wykorzystywanego niegdyś przez Tony'ego Starka), pracującego nad nowym kostiumem. Maszynę pilotuje Happy Hogan, który widocznie uzyska sporą ilość czasu ekranowego.

"Spider-Man: Far From Home" - premiera, obsada

Film "Spider-Man: Far From Home" pojawi się na ekranach polskich kin 5 lipca 2019 roku. W produkcji wystąpią między innymi Tom Holland (jako Spider-Man), Samuel L. Jackson (jako Nick Fury), Jake Gyllenhaal (jako Mysterio), Jon Favreau (jako Happy Hogan), Marisa Tomei (jako ciotka May) oraz Zendaya jako (Michelle "MJ" Jones).

Zobacz też: W "Spider-Man: Far From Home powróci ważna postać z "Homecoming"

Tagi: Spider-Man Marvel Spider-Man: Far From Home