23.05.2019 13:56

"Spider-Man: Far From Home". Zobacz najnowsze plakaty promujące film

Najnowszy film o Człowieku Pająku zadebiutuje na srebrnym ekranie w lipcu 2019 roku. Teraz studio Sony wypuściły plakaty, które promują najnowszą produkcję.

Spider-Man: Far From Home Posters
fot: kadr z wideo

Na początku 2019 roku do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu "Spider-Man: Far From Home". Tym razem Peter wyjeżdża do Europy, gdzie poznaje tajemniczego kuglarza ukrywającego się pod pseudonimem Mysterio. Między bohaterami szybko dochodzi do konfliktu, z którego zwycięsko wyjdzie prawdopodobnie Człowiek Pająk (a przynajmniej na to liczymy). Na odpowiedź na to pytanie musimy jeszcze poczekać, za to od dziś można obejrzeć najnowsze plakaty promujące film, który już teraz został okrzyknięty hitem lata 2019. Zobaczcie sami!

"Spider-Man: Far From Home" najnowsze plakaty promujące film

Sony wypuściło plakaty, które proponują nam zupełnie inne spojrzenie na filmowe charaktery. Tom Holland w jednym z wywiadów wypowiedział się na temat najnowszej produkcji:

"

Ten film opowiada o tym, jak Peter próbuje zrobić sobie przerwę, ale odpowiedzialność, która spoczywa na Spider-Manie jest nie do ominięcia [...] To całkiem zabawne, ponieważ podczas kręcenia pierwszego filmu, chcieliśmy jak najlepiej oddać satysfakcję Petera Parkera z jego mocy i z tego, jak bardzo chciał być Spider-Manem. Teraz widzimy Petera Parkera, który wciąż kocha wszystkie aspekty bycia Spider-Manem, ale po prostu potrzebuje przerwy, wakacji, tak jak wszyscy od czasu do czasu. To jednak nie jest możliwe, kiedy jesteś superbohaterem, a Twoim zadaniem jest ratowanie życia.  "

Marvel Comics Presents vol. 1 #33, Spider-Man: Far From Home
Marvel Comics Presents vol. 1 #33, Spider-Man: Far From Home
Przeczytaj także Czy w filmie "Spider-Man: Far From Home" zadebiutuje Captain Britain?

Jak podobają się wam plakaty?

"Spider-Man: Far From Home" - premiera?

Najnowszy film o Spider-Manie trafi na ekrany kin 5 lipca 2019 roku. Film był kręcony w Londynie, Pradze, Libercu, Wenecji i Nowym Jorku. 

Zobacz także: "Spider-Man: Far From Home" - gdzie i kiedy dzieje się film?

Karolina Woźniak
Tagi: Spider-Man Spider-Man: Far From Home