„Spider-Man: Homecoming 2”: pojawiły się nowe informacje. Czy Spider-Man odwiedzi Polskę?

Natalia Hluzow
28.05.2018 12:29
„Spider-Man: Homecoming 2”: pojawiły się nowe informacje. Czy Spider-Man odwiedzi Polskę? Fot. kadr z filmu "Spider-Man: Homecoming"

W sieci pojawiły się przecieki dotyczące fabuły sequela „Spider-Man: Homecoming”. Jednym z nich jest informacja, że Spidey odwiedzi Polskę.

Prace na planie „Spider-Man: Homecoming 2” mają wystartować już niebawem, tymczasem w sieci pojawiły się pierwsze przecieki dotyczące fabuły filmu. Jednym z najważniejszych jest bez wątpienia to, że sequel ma toczyć się przed „Avengers: Infinity War”,  co rozwiązałoby kwestię powstawania sequela po śmierci Spider-Mana.

Portal ComicBookMovie podał też całą listę potencjalnych postaci, wydarzeń i miejsc, które zobaczymy w nadchodzącym sequelu. Polskich fanów Człowieka-Pająka z pewnością najbardziej zainteresuje fakt, że Spidey ma pojawić się m.in. w Polsce.

Spider-Man wdrapie się na Pałac Kultury?

Jakiś czas temu świat obiegła informacja, że sequel będzie toczyć się w różnych miejscach globu. Jak donosi ComicBookMovie, wśród miejsc, które odwiedzi Peter Parker mają znaleźć się Anglia, Hiszpania, Portugalia, Grecja, Włochy i Polska (!). Szczegóły tej wizyty nie są jeszcze znane, jednak jeśli okazałaby się prawdą – byłaby to nie lada gratka dla polskich fanów Pajączka.

Przeciwnicy i sprzymierzeńcy w „Spider-Man: Homecoming 2”

Z tego samego raportu wynika, że Mysterio grany przez Jake’a Gylenhaala ma być niespełnionym aktorem i magikiem mieszkającym w Londynie, gdzie odbędzie się jego pierwsza walka z Człowiekiem-Pająkiem. Ponadto, nie będzie jedynym przeciwnikiem Spider-Mana w sequelu „Homecoming”. W filmie prawdopodobnie pojawi się także Rhino oraz dr Octopus, który póki co ma pełnić rolę nauczyciela Petera.

Duże znaczenie w nowej produkcji ma odegrać natomiast firma Oscorp, która odkupiła nowojorski drapacz chmur od Tony’ego Starka. Jeśli zaś chodzi o postaci znane z MCU, prawdopodobnie czeka nas gościnny występ Ant-Mana. Podobno producenci chcieliby również, by w filmie pojawił się Daredevil.

W filmie nie może też zabraknąć sympatii Petera Parkera. Tym razem chłopak ma zakochać się w Jessice Drew, znanej jako Spider-Woman, która będzie typem femme-fatale. Tak jak zasugerowano już w pierwszej części filmu, Michelle okaże się współczesną wersją Mary-Jane Watson. Nie pojawi się natomiast Gwen Stacy, a jej ojciec zostanie jedynie wspomniany. Natomiast ponownie zobaczymy Marisę Tomei w roli ciotki May.

Jaki tytuł będzie nosić „Spider-Man: Homecoming 2”?

ComicBookMovie podaje też, że nowy film o Spider-Manie ma nosić tytuł „Spectacular Spider-Man”. Wszystkie te informacje to na razie tylko doniesienia, z których żadne nie zostało jeszcze potwierdzone. Jednak nieraz w pogłoskach na temat superprodukcji tkwiło sporo prawdy, dlatego też – Spidey, czekamy na Ciebie w Warszawie!

Premiera filmu „Spider-Man: Homecoming 2” jest planowana na lipiec 2019.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.