„Spider-Man: Far From Home”: Wiemy, którzy bohaterowie „Avengers” pojawią się w filmie

Natalia Hluzow
08.08.2018 14:11
„Spider-Man: Far From Home”: Wiemy, którzy bohaterowie „Avengers” pojawią się w filmie Fot. materiały promocyjne filmu "Spider-Man: Homecoming"

Trwają prace nad sequelem „Spider-Man: Homecoming”, który trafi do kin w 2019 roku. Ku radości wszystkich fanów MCU, potwierdzono nazwiska dwóch aktorów z obsady „Avengers”, którzy wystąpią w filmie o uwielbianym Pajączku.

Od 10 lat znakiem rozpoznawczym filmowego uniwersum Marvela jest wspólna historia łącząca postaci wszystkich produkcji oraz gościnne występy superbohaterów w solowych filmach kolegów po fachu. Jednak po tym, jak zakończyła się 3. część „Avengers”, trudno było spodziewać się wielu powrotów znanych twarzy w kolejnych filmach MCU.

Oczywiście już podczas oglądania „Avengers: Infinity War” miłośnicy Marvela dobrze wiedzieli, że ich ulubieńcy nie zniknęli na dobre. Dodatkowo potwierdziła to scena po napisach „Ant-Man and the Wasp”. Niemniej, pojawianie się informacji o sequelu „Spider-Man: Homecoming” po tym, jak Spidey dopiero co rozpłynął się w powietrzu, było dość zadziwiające. Teraz okazuje się, że nie tylko Peter Parker, ale również dwie inne postaci, które Thanos zlikwidował pstryknięciem palcem, również pojawią się w nowym filmie o Człowieku-Pająku.

„Spider-Man: Far From Home” – kto z „Avengers” pojawi się w filmie?

Jak poinformował portal Vulture, udział w produkcji „Spider-Man: Far From Home” potwierdzili zarówno Samuel L. Jackson, jak i Cobie Smulders, czyli Nick Fury oraz Maria Hill, których ostatni raz widzieliśmy w scenie po napisach „Infinity War”, kiedy rozpływali się w powietrzu.

Maria-Hill-Nick-Fury-Trading-Cards Fot. foto: kadr z filmu "Avengers"

Wiedzieliśmy wprawdzie, że Jackson nie pożegnał się z MCU, gdyż pojawi się w „Captain Marvel”. Jednak akcja tego filmu toczy się w latach 90., więc nie miało to związku z losem Fury'ego po „Infinity War”. Wiadomość o powrocie byłych agentów SHIELD w sequelu „Spider-Mana” jest natomiast kolejnym potwierdzeniem, że w 22. filmie MCU oryginalny skład Avengers (najprawdopodobniej z pomocą Ant-Mana i Captain Marvel) odwróci los, jaki zgotował światu Szalony Tytan i przywróci do życia unicestwione postaci.

Czy Nick Fury i Maria Hill rozpoczną tworzenie nowego superheroicznego składu właśnie od Spider-Mana, po tym jak w „Avengers 4” Cap, Thor, Iron Man i spółka usuną się w cień? Jak duża będzie ich rola w nowym filmie o Człowieku-Pająku? Tego wszystkiego dowiemy się z nadchodzącej produkcji.

„Spider-Man: Far From Home” trafi na ekrany kin 5 lipca 2019 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.