"Spider-Man: No Way Home" jak "Spider-Man: Uniwersum". Potwierdza to animowane logo filmu

15.06.2021 12:37
"Spider-Man: No Way Home" jak "Spider-Man: Uniwersum". Potwierdza to animowane logo filmu Fot. Sony Pictures/Everett Collection/East News

W sieci pojawiło się nowe, animowane logo "Spider-Man: No Way Home", które przykuło uwagę fanów na całym świecie. Wszystko przez użycie efektów wizualnych, które sugerują nam powiązanie ze "Spider-Manem: Uniwersum".

Spider-Man: No Way Home jak Spider-Man: Uniwersum?

Niedawno południowoamerykański oddział Marvela postanowił podzielić się hiszpańskojęzycznym tytułem "Spider-Mana: No Way Home" ("Sin Camino a Casa", co w wolnym tłumaczeniu na polski brzmi "Bez drogi powrotnej do domu"). Razem z nim pojawił się również animowany logotyp produkcji. Ten po kilku sekundach doznaje "glitchu", zmieniając kolor na krwistą czerwień (co dotyka również logotypu Marvel Studios).

Polecamy

Fani Marvela szybko podłapali nawiązanie do "Spider-Mana: Uniwersum" i stwierdzili, że to oficjalne potwierdzenie wielowymiarowej fabuły, która pojawi się w nadchodzącym "Spider-Manie: No Way Home". Logotyp możecie zobaczyć poniżej:

Polecamy

Tutaj dla porównania możecie zobaczyć oficjalne logo "Spider-Mana: Uniwersum":

Kolor czerwony może się kojarzyć z kilkoma postaciami - wiemy, że w filmie pojawi się Doktor Strange, a były również plotki o gościnnym występie Daredevila. Trudno jest też wykluczyć ewentualny występ Scarlet Witch - każda z opisywanych postaci ma dużo wspólnego z kolorem czerwonym.

Warto też zaznaczyć, że Sony Pictures postanowiło usunąć ten logotyp ze swoich oficjalnych kanałów, co tylko sugeruje, że coś może być na rzeczy. Miejmy nadzieję, że niedługo w sieci pojawi się zwiastun "Spider-Man: No Way Home", który rozwieje nam przynajmniej kilka wątpliwości. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.