"Spider-Man: No Way Home" jest absolutnym hitem. Pobił mnóstwo rekordów, nie tylko pandemicznych

20.12.2021 10:58
"Spider-Man: No Way Home" jest absolutnym hitem. Pobił mnóstwo rekordów, nie tylko pandemicznych Fot. Everett Collection/East News

W piątek 17 grudnia 2021 roku w kinach zadebiutował "Spider-Man: No Way Home", który okazał się być absurdalnie ogromnym hitem. Takiego sukcesu nie spodziewali się chyba nawet twórcy.

Spider-Man: No Way Home - film jest ogromnym hitem

Sony/Marvel może otwierać szampana - "Spider-Man: No Way Home" w trakcie pierwszych trzech dni od premiery zarobił już prawie 600 milionów dolarów (a dokładnie 587 milionów). Już teraz produkcja zarobiła więcej, niż jakikolwiek film Marvela w 2021 roku (a przypomnijmy, że wyszły w tym roku aż trzy inne obrazy) i zrobiła to bez udziału chińskiego rynku.

Polecamy

To też przy okazji największy weekend otwarcia w historii studia Sony. Film "Spider-Man: No Way Home" jest obecnie na 6. miejscu najlepiej zarabiających filmów 2021 roku (wyprzedza go m.in. "No Time to Die" o Bondzie), ale istnieje spora możliwość, że doczłapie się do miejsca numer 1 w najbliższy, świąteczny weekend. 

Film spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i chwilę po premierze mógł się pochwalić wynikiem 97% na Rotten Tomatoes na podstawie 90 recenzji. Ze słów dziennikarzy wynika, że "No Way Home" może być zastrzykiem adrenaliny, którego kina potrzebowały od rozpoczęcia pandemii, a sam film ma być "emocjonalnym rollercoasterem, celebrującym 20 lat Pajączka na srebrnych ekranach".  

Polecamy

Produkcja "Spider-Man: No Way Home" zadebiutowała 17 grudnia 2021 roku. Reżyserem filmu jest Jon Watts, a w rolach głównych występują Tom Holland, Zendaya, Jacob Batalon, Benedict Cumberbatch, Jamie Foxx, Marisa Tomei, J.B. Smoove, Tony Revolori, Angourie Rice, Hannibal Buress i Alfred Molina. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.