"Spider-Man: No Way Home" nareszcie doczekał się zwiastuna! To będzie jazda bez trzymanki

24.08.2021 09:45
"Spider-Man: No Way Home" nareszcie doczekał się zwiastuna! To będzie jazda bez trzymanki Fot. materiały prasowe/Sony Pictures

Doktor Strange kompletnie nie przypomina samego siebie, Spider-Man jest wrogiem publicznym numer jeden, a świat dosłownie staje do góry nogami. Krótko mówiąc "No Way Home" wydaje się być najbardziej interesującym filmem Marvela od czasu... poprzedniego "Spider-Mana".

Spider-Man: No Way Home - zobaczcie zwiastun produkcji

Już spieszę z tłumaczeniem, dlaczego Strange nie przypomina samego siebie - mamy tutaj postać, która specjalnie odwiedziła ponad 14 milionów różnych osi czasu, by zobaczyć, czy Thanos może zostać pokonany. Tony'emu Starkowi zdradził rozwiązanie problemu dopiero w momencie, gdy nie było innego wyjścia. Był gotowy poświęcić życia Iron Mana i Spider-Mana, jeśli to zapewniłoby protekcję Kamienia Czasu. Krótko mówiąc, miał swoje zasady i ich bardzo przestrzegał.

Polecamy

A tutaj? Parker przychodzi do Strange'a, prosi go o to, by świat zapomniał, kim jest Spider-Man, a "Dobry Doktor" spełnia jego obietnicę, chociaż nawet Wong ostrzega go, że to idiotyczny pomysł.

Oczywiście wiele osób już stwierdziło, że Strange widziany w zwiastunie to tak naprawdę Mefisto, bo po niespełnieniu się tej teorii w przypadku "WandaVision", teraz każda postać z magicznymi, czy nawet quasi-magicznymi umiejętnościami będzie według fanów Mefisto. Niezależnie od tego, Doktor Strange zachował się w zwiastunie bardzo dziwnie (wybaczcie za przypadkową gierkę słowną). 

Polecamy

Oprócz tego pojawia się w nim Alfred Molina jako Doktor Oktopus (który ma sporą historię ze Spider-Manem, ponieważ mówi do niego per Peter). Warto zaznaczyć, że przez pierwszy akt tego filmu Peter i jego rodzinka będą musieli zmierzyć się z publicznym linczem przeciwko Spidey'emu. 

To wydaje się być bardzo interesującym prospektem i twórcy mocno skupili się na tym aspekcie w zwiastunie "Spider-Mana: No Way Home". Ten zobaczycie poniżej:

Produkcja ma zadebiutować już 17 grudnia 2021 roku. Reżyserem filmu jest Jon Watts, a w rolach głównych wystąpią Tom Holland, Zendaya, Jacob Batalon, Marisa Tomei, J.B. Smoove, Tony Revolori, Angourie Rice, Hannibal Buress i Alfred Molina.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.