"Spider-Man: No Way Home" - nowy plakat potwierdza nam obecność dwóch złoczyńców

08.11.2021 13:25
"Spider-Man: No Way Home" - nowy plakat potwierdza nam obecność dwóch złoczyńców Fot. materiały prasowe/Disney

Stało się - twórcy "Spider-Mana: No Way Home" poinformowali oficjalnie, że w filmie pojawi się nie tylko Doktor Oktopus, ale także Zielony Goblin. Zobaczcie nowy plakat produkcji.

Spider-Man: No Way Home - nowy plakat potwierdza obecność Zielonego Goblina

Niedługo w kinach pojawi się film "Spider-Man: No Way Home", który (jeśli wierzyć zwiastunowi) może być jedną z ważniejszych produkcji w historii Marvela, przedstawiając nam skakanie po różnych uniwersach i alternatywnych wymiarach.

Polecamy

To potwierdzają nam nowe materiały dotyczące produkcji - w oficjalnym zwiastunie filmu widzieliśmy bowiem Doktora Oktopusa. Natomiast na nowym plakacie możemy ujrzeć Zielonego Goblina - niestety, nie potwierdzono, czy zagra go legendarny Willem Dafoe.

Sam Marvel zapowiedział natomiast, że "Multiwersum stoi otworem" w nadchodzącym filmie o Spider-Manie. Zobaczcie plakat poniżej:

Polecamy

Wygląda więc na to, że Doktor Strange próbując "naprawić" problemy Petera sprawia, że różne światy i alternatywne rzeczywistości się ze sobą ścierają - wiemy bowiem, że w filmie pojawi się też Jamie Foxx jako Electro.

Produkcja ma zadebiutować już 17 grudnia 2021 roku. Reżyserem filmu jest Jon Watts, a w rolach głównych wystąpią Tom Holland, Zendaya, Jacob Batalon, Benedict Cumberbatch, Jamie Foxx, Marisa Tomei, J.B. Smoove, Tony Revolori, Angourie Rice, Hannibal Buress i Alfred Molina. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.