"Spider-Man: No Way Home" - tak prezentuje się nowy strój Spider-Mana

02.07.2021 10:41
"Spider-Man: No Way Home" - tak prezentuje się nowy strój Spider-Mana Fot. Matt Kennedy/Capital Pictures/East News

Marvel przyzwyczaił nas, że Spider-Man co rusz otrzymuje nowy strój - a to upgrade przygotuje mu Tony Stark, raz otrzyma czarny strój od Nicka Fury'ego, a potem zrobi sobie własny na pokładzie statku Happy'ego. Nie inaczej będzie w "No Way Home".

Spider-Man: No Way Home - oto zdjęcia nowego stroju Petera

W sieci pojawiły się przecieki z kilku źródeł - jednym z nich są zdjęcia pierwszych zestawów LEGO przygotowanych na potrzeby "Spider-Mana: No Way Home". Te przedstawiają nam MJ, Neda i Petera (w stroju) w Sanctum Sanctorum, czyli siedzibie Doktora Strange'a - arcymag również pojawia się w tym zestawie.

Polecamy

Całość nosi tytuł "Spider-Man at the Sanctum Workshop", co sugeruje nam, że w firmie Peter i przyjaciele wpadną do Strange'a na herbatkę (i pewnie poprosić go o pomoc).

Drugim źródłem są natomiast przecieki z oficjalnymi szkicami koncepcyjnymi z filmu - te prezentują nam nową wersję stroju Spider-Mana. Wygląda w gruncie rzeczy jak strój Petera z gry "Spider-Man" na PS4 - różni się jednak kolorami. Niebieski został zastąpiony czarnym, a duży biały logotyp jest w kolorze złotym, co rozumiemy jako hołd dla Tony'ego Starka.

Polecamy

W końcu Iron Man był mentorem Parkera w MCU - to niedziwne, że Peter pewnie chciałby to prezentować w swoim superbohaterskim stroju. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia. Te może nie zachwycają jakością, ale przynajmniej jasno widzimy, do czego nawiązywali twórcy:

W "Spider-Man: No Way Home" wystąpią nie tylko Tom Holland, Zendaya i Jacob Batalon - w obsadzie znaleźli się również Benedict Cumberbatch oraz Jamie Foxx. Film, który początkowo miał trafić do kin latem tego roku, finalnie zagości na dużym ekranie 17 grudnia 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.