"Spider-Man: No Way Home" - w filmie wystąpił młodszy brat Toma Hollanda [WIDEO]

27.12.2021 12:50
"Spider-Man: No Way Home" - w filmie wystąpił młodszy brat Toma Hollanda [WIDEO] Fot. Everett Collection/East News

Niedawno do kin trafił niezwykle popularny film "Spider-Man: No Way Home" (który już tydzień po premierze zarobił ponad miliard dolarów w box-office). Dowiadujemy się teraz coraz więcej szczegółów na temat usuniętych materiałów.

Spider-Man: No Way Home - z filmu usunięto scenę z bratem Toma Hollanda

Jednym z takich materiałów była krótka scena, w której Spider-Man łapie drobnego złodziejaszka - w tego wcielił młodszy brat Toma Hollanda, Harry. Aktor swojego czasu wyjawił, że chciał w ten sposób utrzeć nosa swojemu braciszkowi, który nie wierzył w to, że praca na planie jest ciężka. 

Polecamy

Gwiazdor serii o Pajączku pojawił się niedawno w programie The Graham Norton Show, w którym opowiedział o całej sytuacji:

Obsadziliśmy Harry'ego w tej roli, więc podszedłem do koordynatora kaskaderów i powiedziałem mu: "Cokolwiek z nim zrobicie, to zróbcie żeby był do góry nogami". Robimy scenę, Harry wisi na ścianie, huśta się z prawej na lewo. Stara się jak może, biedaczyna. Dzień nadal trwa, a ten powoli zaczyna zapominać swoich dialogów, oczy mu zaczynają mu wychodzić z głowy. Wyglądał tragicznie.

Holland wyjaśnił, że jest bardzo dumny ze swojego brata, ale niestety jego poświęcenie poszło na marne - w "No Way Home" nie znajdziemy sceny z jego udziałem:

Wracamy do domu tamtego dnia i ten mówi do mnie: "Ziomek, możesz narzekać, ile chcesz. To było brutalne". Ale wisienką na torcie jest fakt, że wycięli jego scenę - jej nie ma w filmie. Nie wiem, czy on o tym wie, ale pokazali nam film kilka dni temu i Harry'ego w nim nie ma.

Polecamy

Poniżej zobaczycie natomiast fragment z Harrym Hollandem w roli złodziejaszka (ten pojawia się w kadrze na samym początku wideo):

"Spider-Man: No Way Home" nie będzie ostatnim filmem Marvela z Tomem Hollandem w roli Pajączka. Jak podaje Deadline, szef wytwórni odpowiadającej za filmy MCU - Kevin Feige, w rozmowie z The New York Times, zapowiedział czwartą część przygód pajęczego herosa. Niestety na razie nie wiemy o nim nic.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.