15.10.2018 16:12

„Spider-Man: Far From Home” - nowy strój Petera Parkera na zdjęciach z planu [FOTO]

W sieci pojawiły się zdjęcia nowego, czarno-czerwonego stroju przyjaznego herosa z sąsiedztwa. Zobaczcie fotosy z planu do „Spider-Mana: Far From Home”.

Spider-Man
foto: materiały prasowe

Ulubiony Pajączek wszystkich geeków na świecie (wybacz, Lucas) doczeka się w MCU kolejnego stroju. Po domowej wersji kostiumu, stroju Tony'ego Starka oraz Iron Spiderze (ten z „Avengers: Infinity War”), Peter Parker doczeka się kolejnych wdzianek - tym razem strój będzie koloru czarno-czerwonego. Na pierwszy rzut oka przypomina mieszankę kilku wcieleń Spidey'ego: oryginalnego designu Steve'a Ditko, Superior Spider-Mana (którym był Doktor Octopus), a także Ultimate Spider-Mana.

Nowe zdjęcia i krótkie filmiki pokazują nam Pajączka trzymającego w swoich objęciach Michelle (Zendaya), znaną pod pseudonimem MJ. Razem przemierzają Nowy Jork za pomocą sieci Spider-Mana.

Nowe stroje Spider-Mana

Czarno-czerwony kostium nie jest jedynym nowym wdziankiem Pajączka, które pojawi się w „Spider-Man: Far From Home” - na początku października 2018 roku pojawiły się ujęcia z planu, które przedstawiały ciemny strój ze świecącymi oczami. Przy okazji potwierdzały one obecność Jake'a Gyllenhaala w produkcji o marvelowskim herosie. Aktor wcieli się w Mysterio, złoczyńcę posługującego się (w niektórych wersjach) efektami specjalnymi i iluzją, aby odwrócić uwagę przeciwników.

Niedawno okazało się również, że wielu fanów filmów od Marvel Studios chcieliby ponownie zobaczyć Tobeya Maguire'a w filmie o Spider-Manie. Aktor wcielił się w Pajączka w trylogii Sama Raimiego. Na szczęście nie chodzi o zastąpienie młodego aktora pierwszym kinowym odtwórcą herosa, a jedynie drobnym występem gościnnym. Mężczyzna miałby wcielić się jedynie w... dostawcę pizzy. Myślicie, że Maguire zgodziłby się na występ w „Spider-Manie: Far From Home”?

Spider-Man: Far From Home - kiedy premiera?

Zanim na ekranie ponownie zobaczymy Toma Hollanda w roli Ścianołaza, Sony przedstawi nam pełnometrażową animacje o Milesie Moralesie - premiera „Spider-Man Uniwersum” odbędzie się w dzień Bożego Narodzenia, czyli 25 grudnia 2018 roku. Jeśli chodzi zaś o Pajączka z MCU, to jego zobaczymy najpierw w „Avengers 4” (kwiecień 2019), a dopiero potem w „Spider-Man: Far From Home” (lipiec 2019).

Kamil Kacperski
Tagi: News Spider-Man Marvel Spider-Man: Far From Home