Spider-Man powróci w „Avengers 4”

Robert Skowronski
19.04.2017 11:21
Spider-Man powróci w „Avengers 4” Fot. kadr z wideo

Człowiek Pająk będzie miał pełne ręce roboty. Potwierdzono jego udział w „Avengers 4”.

Tom Holland zdążył już wyjawić jak długo będzie Spider-Manem. Kontrakt młodego aktora opiewa na wystąpienie w sześciu dziełach, z czego trzy będą solowymi filmami o Spider-Manie. Holland pojawił się już w „Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów”, a niedługo ujrzymy go w „Spider-Man: Homecoming” oraz w „Avengers: Infinity War”.

To już trzy obrazy. A co z pozostałymi trzema? Mają powstać jeszcze dwa solowe filmy o Spider-Manie i jak teraz wyjawiono Człowiek Pająk wystąpi także w „Avengers 4”. Będzie to kulminacyjne widowisko podsumowujące i kończące pierwsze trzy fazy kinowego uniwersum Marvela. Obraz wejdzie do kin w 2019 roku.

O planach opowiedział Kevin Feige, szef Marvel Studios, dodając, że na dany moment to tyle ile może otrzymać Tom Holland. Czy między słowami można wyczytać, że aktor może mieć przedłużoną umowę i w kolejnych latach wciąż będzie wcielać się w Spider-Mana? Tego nie wiemy, ale możemy domniemywać, że sprawa jest otwarta.

Swoje solowe filmy według wstępnych ustaleń mają dostać Venom, Silver Sable i Black Cat. Dość naturalnym posunięciem byłoby umieszczenie w tych historiach postaci Człowieka Pająka. Aczkolwiek w spin-offy nie jest zaangażowane studio Marvela - nad całością czuwa Sony. Mogą więc pojawić się problemy związane z licencją.

„Spider-Man: Homecoming” pojawi się w polskich kinach 14 lipca 2017 roku. Do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu, zobaczyliśmy także scenę, w której pajęczy mutant zatrzymuje złodzieja rowerów oraz zwiastun filmu.

Na ekranie obok Toma Hollanda zobaczymy Roberta Downeya Jr., który powraca do roli Tony'ego Starka, a także Michaela Keatona jako Vulture'a i Marisę Tomei wcielającą się w postać cioci May. W filmie pojawi się też z pewnością wiele nawiązań do wydarzeń z poprzednich obrazów z uniwersum Marvela.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.