Spider-Man w telewizyjnych spotach „Kapitana Ameryki: wojny bohaterów”

Jakub Gańko
27.04.2016 09:53
Spider-Man w telewizyjnych spotach „Kapitana Ameryki: wojny bohaterów” Fot. kadr z wideo

W nowej reklamie telewizyjnej filmu możemy zobaczyć pojedynek Spider-Mana z Buckym Barnesem. Zobaczcie Toma Hollanda w akcji.

Jedną z największych atrakcji filmu „Kapitan Ameryka: wojna bohaterów” będzie pierwszy oficjalny występ Toma Hollanda w roli Spider-Mana. To już trzecie aktorskie wcielenie tej powszechnie lubianej postaci na przestrzeni ostatnich 15 lat. Wpierw w trylogii Sama Raimiego odgrywał go Tobey Maguire. W późniejszym reboocie „Niesamowity Spider-Man” zagrał go Andrew Garfield. Jak poradzi sobie nowy aktor?

Hollanda mieliśmy już okazję zobaczyć w urywku 2. zwiastuna superprodukcji Marvela, w którym przywitał się z widzami na samym końcu. Teraz mamy okazję podziwiać go w pojedynku z Zimowym Żołnierzem. Możemy też się przekonać, że nadal trzyma się go charakterystyczne dla tej postaci poczucie humoru.

Spot z udziałem Człowieka Pająka zobaczycie poniżej:

Amerykańskim telewidzom udało się też uchwycić jeszcze jedną reklamę, w której możemy zobaczyć nieco wydłużoną scenę z poprzedniego trailera. Spider-Man deklaruje się w niej jako wierny fan Kapitana Ameryki.

„Kapitan Ameryka: wojna bohaterów” będzie pierwszym sprawdzianem dla aktora znanego z filmów „Niemożliwe” i „Jeżeli nadejdzie jutro”. Po niejako gościnnym występie w pełnometrażówce Kapitana Ameryki, jego bohater dostanie w 2017 roku własny film „Spider-Man: Homecoming”. Obraz wyreżyseruje Jon Watts. Obok Hollanda pojawią się w nim Zendaya i Marisa Tomei, a także Robert Downey Jr. jako Iron Man.

Za sprawą trzeciej części „Kapitana Ameryki” Spider-Man dołączy też wreszcie oficjalnie do filmowego uniwersum studia Marvel dzięki porozumieniu z wytwórnią Sony. W podobnej sytuacji co niegdyś Peter Parker, znajduje się teraz Deadpool. Prawa do jego postaci posiada studio Fox, włączając go do swojej serii o X-Menach. W związku z tymi zawirowaniami zrealizowanie jednej produkcji z udziałem Spider-Mana i Deadpoola jest w tej chwili bardzo trudne, choć reżyser Tim Miller wciąż miałby na to ochotę.

Jako fan chcesz po prostu zakrzyczeć „Ku*wa, stary, czemu nie mogę tego zobaczyć?!”, bo tak przecież było w komiksach. Zdarzały się nawet zdumiewające crossovery DC i Marvela. Z kreatywnego punktu widzenia te komiksy tworzyły jeden wielki świat. Czytam Marvela, czytam DC, Image i wiele mniejszych, niezależnych wydawnictw. Kocham je wszystkie. Dla mnie to jedno wielkie uniwersum.

Wybieracie się na film „Kapitan Ameryka: wojna bohaterów”?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.