08.05.2017 10:56

Spider-Man zdemaskowany w nowym fragmencie filmu

Za sprawą MTV Movie Awards poznaliśmy pierwszy fragment filmu „Spider-Man: Homecoming”. Premiera już w lipcu. 

Spider-Man zdemaskowany w nowym fragmencie filmu
Foto: Kadr z video

MTV Movie & TV Awards przyniosło mnóstwo atrakcji związanych z nadchodzącymi w 2017 roku premierami blockbusterów. Jedną z nich jest pierwszy fragment filmu „Spider-Man: Homecoming”. Nowy klip pokazuje bohatera (Tom Holland) wkradającego się do swojego pokoju, gdzie nieoczekiwanie przebywa już jego kolega Ned (Jacob Batalon). Peter Parker następnie prosi zszokowanego Neda, aby nie wyjawił nikomu prawdy. Zobacz video:

Opublikowany fragment jest dość humorystyczny, co tylko potwierdza, w jakim kierunku będzie zmierzał drugi już reboot przygód jednej z najsłynniejszych postaci Marvela. Wyreżyserowany przez Jona Wattsa i napisany przez 6(!) scenarzystów, nowy film ze Spider-manem będzie skupiał się przede wszystkim na jego próbach pogodzenia bycia superbohaterem i nastolatkiem, które utrudni mu pojawienie się Vulture’a (Michael Keaton).

Toma Hollanda w roli Człowieka-Pająka będziemy widzieć dość często. Po jego bardzo dobrze przyjętym debiucie w „Kapitanie Ameryka: Wojnie bohaterów”, apetyty na solowy projekt tylko wzrosły. Już teraz można powiedzieć, że będzie się mu wiodło lepiej niż poprzednim odtwórcom głównej roli, czyli Toby’emu Maguire’owi i Andrew Garfieldowi.

W filmie wystąpią także Robert Downey Jr, Marisa Tomei, Zendaya, Jon Favreau oraz Donald Glover. Premiera w Polsce zapowiadana jest na 14 lipca 2017 roku. 

Czekacie na nowego Spider-Mana?

Kamil Dachnij
Tagi: Spider-Man