14.04.2020 11:29

Spider-Man, Batman, Sonic i inni kultowi bohaterowie walczą z koronawirusem w krótkometrażowym filmie

Uwierzcie nam, że walka kultowych bohaterów z koronawirusem w "HEROES UNITED: CORONAVIRUS" to najlepsze, co dziś zobaczycie.

Foto: materiały prasowe Marvel Studios
Foto: materiały prasowe Marvel Studios

"Best superhero team-up ever", czyli superbohaterowie Marvela i DC wraz z innymi kultowymi postaciami popkultury w walce z koronawirusem? Jak najbardziej! Zobaczcie krótkometrażowy film "HEROES UNITED: CORONAVIRUS".

"HEROES UNITED: CORONAVIRUS" - znani superbohaterowie walczą z koronawirusem

Na youtube'owym kanale Mightyraccoon! pojawił się krótkometrażowy film przedstawiający walkę słynnych bohaterów z koronawirusem. Gdy świat stanął w obliczu przerażającej pandemii, postacie z najsłynniejszych uniwersów połączyli siły, by stanąć ramię w ramię i ocalić świat przed zagładą.

5G zamienia ludzi w zombie. Zobacz pierwszy zwiastun horroru „5G Zombies”
5G zamienia ludzi w zombie. Zobacz pierwszy zwiastun horroru „5G Zombies”
Przeczytaj także 5G zamienia ludzi w zombie. Zobacz pierwszy zwiastun horroru „5G Zombies”

Wśród bohaterów "HEROES UNITED: CORONAVIRUS" znaleźli się między innymi: Iron Man, Spider-Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Batman, Superman (lub jak kto woli Wiedźmin), Wonder Woman, Flash, Aquaman, Sonic, CJ z GTA, Pan Iniemamocny, Rick i Morty, John Wick, Deadpool, Songo, Kudłaty ze Scooby-Doo, Żółw Ninja, Saitama i Genos, a nawet John Cena. Sądząc po liście sporządzonej przez Tony'ego Starka, w ekipie mieli się znaleźć także Cristiano Ronaldo, Heimdall i Tom Hanks, lecz Ci dwaj ostatni byli niedysponowani z powodu zarażenia koronawirusem. 

Avengers: Endgame
Avengers: Endgame
Przeczytaj także Avengers kontra koronawirus. Zobacz niesamowitą grafikę, składającą hołd lekarzom

Film miał za zadanie nie tylko dostarczyć rozrywki w czasie kwarantanny, ale również oddać hołd "Prawdziwym Bohaterom", czyli przedstawicielom służby zdrowia, którzy znajdują się na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem.

Zobacz też: Serialowi lekarze dziękują prawdziwym - aktorzy z "Dr House'a" i "Chirurgów" w poruszającym wideo 

Tagi: Film Deadpool Wonder Woman Kapitan Ameryka Batman John Wick Scooby-Doo Spider-Man Flash Thor Aquaman Superman Logan: Wolverine Marvel Rick i Morty Iron Man John Cena GTA DC Universe koronawirus