Spider-Man, Batman, Sonic i inni kultowi bohaterowie walczą z koronawirusem w krótkometrażowym filmie

14.04.2020 11:29
Spider-Man, Batman, Sonic i inni kultowi bohaterowie walczą z koronawirusem w krótkometrażowym filmie Fot. materiały prasowe Marvel Studios

Uwierzcie nam, że walka kultowych bohaterów z koronawirusem w "HEROES UNITED: CORONAVIRUS" to najlepsze, co dziś zobaczycie.

"Best superhero team-up ever", czyli superbohaterowie Marvela i DC wraz z innymi kultowymi postaciami popkultury w walce z koronawirusem? Jak najbardziej! Zobaczcie krótkometrażowy film "HEROES UNITED: CORONAVIRUS".

"HEROES UNITED: CORONAVIRUS" - znani superbohaterowie walczą z koronawirusem

Na youtube'owym kanale Mightyraccoon! pojawił się krótkometrażowy film przedstawiający walkę słynnych bohaterów z koronawirusem. Gdy świat stanął w obliczu przerażającej pandemii, postacie z najsłynniejszych uniwersów połączyli siły, by stanąć ramię w ramię i ocalić świat przed zagładą.

Przeczytaj także

Wśród bohaterów "HEROES UNITED: CORONAVIRUS" znaleźli się między innymi: Iron Man, Spider-Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Batman, Superman (lub jak kto woli Wiedźmin), Wonder Woman, Flash, Aquaman, Sonic, CJ z GTA, Pan Iniemamocny, Rick i Morty, John Wick, Deadpool, Songo, Kudłaty ze Scooby-Doo, Żółw Ninja, Saitama i Genos, a nawet John Cena. Sądząc po liście sporządzonej przez Tony'ego Starka, w ekipie mieli się znaleźć także Cristiano Ronaldo, Heimdall i Tom Hanks, lecz Ci dwaj ostatni byli niedysponowani z powodu zarażenia koronawirusem. 

Przeczytaj także

Film miał za zadanie nie tylko dostarczyć rozrywki w czasie kwarantanny, ale również oddać hołd "Prawdziwym Bohaterom", czyli przedstawicielom służby zdrowia, którzy znajdują się na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem.

Zobacz też: Serialowi lekarze dziękują prawdziwym - aktorzy z "Dr House'a" i "Chirurgów" w poruszającym wideo 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.