Spin-off „Szybkich i wściekłych” z Jasonem Stathamem i Dwaynem Johnsonem oficjalnie potwierdzony

Kamil Kacperski
06.10.2017 11:44
Spin-off „Szybkich i wściekłych” z Jasonem Stathamem i Dwaynem Johnsonem oficjalnie potwierdzony Fot. Eva Rinaldi/fadedcaralunagirl/Maura Ortega

Film o Luke’u Hobbsie i Deckardzie Shaw pojawi się w kinach już w 2019 roku.

Spin-off ma mieć swoją premierę już 26 lipca 2019 roku. W rolach głównych zobaczymy Jasona Stathama jako płatnego zabójcę Deckarda Shawa, który w 8. części franczyzy dołączył do „rodziny” Vina Diesela i spółki oraz Dwayne’a „The Rocka” Johnsona, wcielającego się w agenta Dyplomatycznego Biura Ochrony Luke'a Hobbsa, który swoją przygodę z marką zaczął jako stróż prawa ścigający gang Dominica Torreto.

Scenarzystą filmu zostanie Chris Morgan, który napisał wszystkie części „Szybkich i Wściekłych” począwszy od trzeciej pozycji w serii zatytułowanej „Tokyo Drift”. Premiera zaplanowana na 2019 rok skutkuje tym, że 9. część głównej serii ukaże się dopiero 10 kwietnia 2020 roku.

Nie wszyscy są jednak zadowoleni z takiego obrotu spraw. Tyryse Gibson, będący związany z marką od jej drugiej części, podzielił się swoimi odczuciami w poście na Instagramie. Aktor wcielający się w postać Romana Pearce'a, oskarża Rocka o to, że „jego problemem było to, że nie jest na plakacie sam”:

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.