Spójrz na świat oczami Iron Mana

Robert Skowronski
17.05.2016 13:11
Spójrz na świat oczami Iron Mana Fot. kadr z wideo

Team Kapitana Ameryki czy team Iron Mana? Ci, którzy wybrali drugą z opcji z pewnością docenią czar stworzonego przez fanów wideo pozwalającego poczuć się jak Tony Stark.

W ostatnim dziele braci Russo bohater odziany w zaawansowaną technologicznie zbroję dostał ostry wycisk od Steve'a Rogersa. Ciężkie przeżycia, nagromadzenie myśli, które potrzebują odcedzenia. Niektórzy, aby tego dokonać wybierają przejażdżkę samochodem czy samotny spacer, ale nie Tony Stark, który przecież może sobie pozwolić na szybowanie w przestworzach.

Taki scenariusz poznajemy w fanowskim wideo, w którym bohater urządza sobie przelot przez miasto. Całość obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, prosto z wnętrza jego hełmu. Po drodze na Iron Mana czyha garść niebezpieczeństw i przeciwników, z którymi musi się zmierzyć. Mając jednak tak wielofunkcyjny kombinezon misja wydaje się być bułką z masłem.

W dzieciństwie chcieliście być jak Iron Man, ale musieliście zadowolić się tylko plastikową maską lub figurkami? A może założyliście już rodziny, macie pracę, ale wciąż chcecie być jak sarkastyczny Tony Stark, któremu niestraszne żadne niebezpieczeństwo? Nie możemy Wam tego obiecać, ale zapewniamy za to wideo, dzięki któremu choć przez chwilę poczujecie się jak marvelowski superbohater:

„Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” brnie na przód w światowym box office. Obraz braci Russo w niecałe trzy tygodnie zdołał zarobić 647 milionów dolarów. Tym samym film zyskał miano najbardziej kasowej premiery 2016 roku poza Stanami Zjednoczonymi. Wliczając w to zyski z USA otrzymujemy przychód wynoszący 943 miliony dolarów.

Póki co, z wynikiem lepszym o 29 milionów, globalnym numerem jeden box office zostaje animacja „Zwierzogród”. „Kapitanowi Ameryce” niewiele jednak brakuje, żeby zdeklasować swojego konkurenta i jednocześnie stać się pierwszym w 2016 roku filmem, który na całym świecie zgarnie miliard.

Jeżeli podobało Wam się pokazanie losów Iron Mana z pierwszoosobowej perspektywy, to z pewnością zainteresuje Was obraz „Hardcore Henry” w reżyserii Ilyi Naishullera, który w całości jest przedstawiony w taki sposób. Tak też ukazano świat Harry'ego Pottera w fanowskim wideo.

Poczuliście się jak Iron Man? :)

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.