Sposób Jennifer Lawrence na scenę seksu z Chrisem Prattem

Robert Skowronski
22.11.2015 10:29
Sposób Jennifer Lawrence na scenę seksu z Chrisem Prattem Fot. kadr z wideo

Wiele kobiet ustawiłoby się jako pierwsze w kolejce do łóżka Chrisa Pratta, ale wśród nich nie byłoby Jennifer Lawrence. Jednak aktorka musiała zagrać z nim w scenie seksu. Jak sobie z tym poradziła?

Ta dwójka wystąpi w filmie „Passengers”, którego premiera jest planowana na koniec 2016 roku. Będzie to romans osadzony w świecie science-fiction. Chris Pratt wcieli się w Jima Prestona, mechanika który został wysłany na planetę w innej galaktyce. Jego podróż w hibernacji miała trwać 120 lat, jednak bohater budzi się zaledwie po 20 latach. Znudzony towarzystwem robotów i androidów wybudza również piękną dziennikarkę Aurorę (Jennifer Lawrence). Para zakochuje się w sobie.

W takim obrazie nie mogło zabraknąć choć jednej rozbieranej sceny. Jak się okazuje nie w smak to było Jennifer Lawrence, ale służba nie drużba i swoje trzeba zrobić. Tylko jak? Sposobem na opanowanie nerwów przez aktorkę było upicie się. Czy była to skuteczna metoda?

Naprawdę strasznie się upiłam, ale to wywołało jeszcze większe obawy kiedy już wróciłam do domu. Zaczęłam myśleć o tym co zrobiłam i nie wiedziałam do czego doszło. On jest żonaty i to był mój pierwszy pocałunek z żonatym facetem, a uczucie winy było najgorszym w moim żołądku. Wiedziałam, że to moja praca, ale nie mogłam tego powiedzieć swojemu brzuchowi. Zadzwoniłam więc do mamy i prosiłam, żeby powiedziała mi, że wszystko jest w porządku. Jestem bardzo wrażliwa.

Zobaczcie wyznanie Jennifer Lawrence, które zaczyna się od 3:35:

Początkowo w „Passengers” główną rolę męską miał zagrać Keanu Reeves, a na ekranie miały mu towarzyszyć Reese Witherspoon i Rachel McAdams. Plany się jednak zmieniły. Chris Pratt za swój występ ma zainkasować 12 milionów dolarów, zaś Lawrence 20 milionów plus procent z dodatkowych profitów.

Najbliższa premiera z udziałem aktorki, pomijając będące już na ekranie „Igrzyska śmierci. Kosogłos: Część 2”, to „Joy”. Historia o Joy Mangano, która jest samotną matką z Long Island i która wynajduje mopa okazującego się światowym fenomenem i przeobrażającego ją w milionerkę. Polska premiera filmu zaplanowana jest na 8 stycznia 2016 roku.

Czekacie na premierę „Passengers”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.