Stacja paliw z „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną” będzie restauracją

Robert Skowronski
31.03.2016 09:45
Stacja paliw z „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną” będzie restauracją Fot. kadr z filmu + Teksańska masakra pejntowa

Słynna stacja benzynowa znana z filmu „Teksańska masakra piłą mechaniczną” zostanie przerobiona na restaurację. Chyba nie można było sobie wyobrazić lepszego miejsca na zjedzenie krwawych steków.

Dzieło Tobe'a Hoopera z 1974 roku o rodzinie kanibali przeszło do klasyki kina grozy i inspiruje kolejnych twórców horrorów, ale nie tylko. Grupa zapaleńców postanowiła przekształcić jedną z pierwszych ukazanych w filmie lokalizacji prowadzoną na ekranie przez Draytona Sawyera w restaurację. Podobno odwiedzający z chwilą przekroczenia progu nie stają się potencjalnym daniem, tylko sami mogą zamówić coś do przekąszenia, a potrawy nie są przygotowywane z ludzkiego mięsa.

Otwarcie lokalu ma nastąpić latem 2016 roku - orientacyjny termin to połowa lipca. Praca na miejscu już wre:

Fani „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną” remontujemy oryginalną stację benzynową. Dobudowaliśmy też cztery chaty, żebyście mogli się zatrzymać na noc w tym pięknym punkcie.

Renowacji podlegają też inne budynki zlokalizowane w okolicy:

Remontujemy wędzarnię starając się zachować jak najwięcej oryginalnego drewna dokładając to ze stodoły, która się rozpadła. Kładziemy beton pod fundament. W międzyczasie działamy też przy stacji benzynowej z „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”. Mówię wam, wygląda świetnie.

Inicjatorem akcji jest biznesman Roy Rose, który od najmłodszych lat jest fanem filmu Hoopera, który po raz pierwszy obejrzał w wieku 10 lat. Kupił on nieruchomość mając w planach przeprowadzić się do Teksasu oraz wyremontować budynek. Ma on również swojego partnera w tym interesie, a jest nim Ari Lehman, czyli odtwórca roli Jasona Voorheesa, szaleńca z „Piątku 13-ego”.

Na miejscu oprócz grillowanych potraw będzie się również można zaopatrzyć w pamiątki związane z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną”. Do kupienia będą m.in. krawaty, które nosił Leatherface:

Cóż, być może szefem kuchni będzie sam morderca z piłą mechaniczną w dłoni. W końcu jest on kulinarnym mistrzem, co udowodnił przedstawiając swój przepis na jajecznicę.

Zjedlibyście obiad na stacji paliw z „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.