Stallone rzuci wyzwanie meksykańskim kartelom w „Rambo 5”
Kamil Kacperski
07.05.2018 14:14
Stallone rzuci wyzwanie meksykańskim kartelom w „Rambo 5” Fot. kadr z filmu

John Rambo powraca. Tym razem weteran wojny w Wietnamie rzuci wyzwanie meksykańskim kartelom, znanym doskonale ze swojej brutalności. Czy dorównają w okrucieństwie kultowemu, ale jednak mocno podstarzałemu bohaterowi kina akcji?

Sylvester Stallone ostatnimi czasy ma naprawdę duże szczęście, jeśli chodzi o nowe części jego starych filmowych serii. Kontynuacja „Rocky'ego”, czyli „Creed”, w którym Balboa uczy walczyć syna Apollo, osiągnęła spory sukces komercyjny i zdobyła również sporo nagród oraz sporo poklasku ze strony krytyków. Dlatego niedziwne, że Sly planuje powrócić również do drugiej z jego najbardziej rozpoznawalnych ról, czyli Johna Rambo.

Jak donosi portal Deadline, Stallone pracuje obecnie nad scenariuszem piątej odsłony przygód wietnamskiego weterana. Według informacji zdobytych przez dziennikarzy, zdjęcia do „Rambo 5” mają ruszyć już we wrześniu 2018 roku, chociaż wcześniejsze plotki mówiły o tym, że Sly nie powróci w następnych filmach ze znanej serii. Niektóre głosiły za to, że nie tylko wystąpi w tytułowej roli, ale również usiądzie na stołku reżysera.

Stallone powraca do roli Rambo

Okazuje się, że jak zwykle prawda leży gdzieś pośrodku. Według raportów, reprezentanci Stallone'a nie chcieli potwierdzić udziału aktora w nadchodzącej produkcji, zaprzeczyli również, jakoby miał wyreżyserować nowy film o Rambo. Skąd więc pewność, że obraz powstanie? Ano stąd, że producent Avi Lerner wystawi projekt na sprzedaż podczas nadchodzącego festiwalu filmowego w Cannes, który rozpocznie się 8 i potrwa aż do 19 maja 2018 roku.

Według doniesień, scenariusz produkcji opowiada głównie o córce przyjaciela Johna Rambo, która zostaje porwana przez meksykański kartel. Na szczęście, na ranczu w pobliżu miejsca zbrodni pracuje tytułowy żołnierz, który oczywiście wypowiada wojnę Meksykanom i stara się za wszelką cenę odbić dziewczynę z rąk brutalnych kryminalistów z południowej części Ameryki Północnej. Na razie niestety nie mamy na temat „Rambo 5” więcej informacji.

Stallone pracuje obecnie również nad „Creedem 2”, w którym tytułowy Adonis Creed (w tej roli Michael B. Jordan) będzie walczył z Viktorem Drago (Florian Munteanu), czyli synem Ivana, który kilkadziesiąt lat wcześniej zamordował w ringu ojca Adonisa. Premiera filmu odbędzie się 21 listopada 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.