Stan Lee chciałby grać w filmach DC

Robert Skowronski
07.09.2016 13:51
Stan Lee chciałby grać w filmach DC Fot. Cordeiro / REX / Shutterstock / East News

Legenda, której Marvel zawdzięcza swoją kultowość i pozycję. To on dał nam wielu znanych superbohaterów. Teraz wyznał, że z chęcią wyciągnąłby też rękę w stronę konkurencji, czyli DC Comics.

93-latek znany jest nie tylko fanom komiksów, ale też ich ekranizacji poprzez to, że pojawia się gościnnie w krótkich epizodycznych rólkach - niekiedy mówionych, niekiedy niemych, kiedy jedynie przemknie przez ekran. Do tej pory Stana Lee mogliśmy jedynie oglądać w produkcjach Marvela, co wcale nie dziwi, zwłaszcza, że jest on twarzą marki.

Twórca postaci Spider-Mana wyznał ostatnio, że nie miałby nic przeciwko, gdyby jego gościnne występy w filmach rozszerzyły się o dzieła osadzone w uniwersum komiksów DC.

Chciałbym częściej pojawiać się na ekranie. Już nawet dałem znać odpowiednim osobom, że nie muszą to być filmy Marvela. Nie wiem dlaczego DC jeszcze do mnie nie zadzwoniło. Mogą wykorzystać mój wizerunek.

Wypowiedź Stana Lee pochodzi z wydarzenia Fan Expo 2016. Interesujący nas fragment zaczyna się w 1:15:

Być może „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” oraz „Legion samobójców” zyskałyby coś na takim posunięciu. Tego się już jednak nie dowiemy. Jak bądź twórcy wymienionych dzieł z pewnością nie mogą narzekać na to, że ich kieszenie świecą pustkami, tak już filmowe uniwersum DC Comics jako takie nie może się pochwalić dużym prestiżem. To wszystko przez negatywny odbiór obrazów zarówno przez krytykę, jak i widzów.

Jeżeli nie zanotowaliście gościnnych występów Stana Lee na wielkim ekranie, to polecamy zapoznać się z poniższym wideo:

Tymczasem pomimo braku większych sukcesów DC Extended Universe będzie się rozwijać o kolejne tytuły. „Wonder Woman” ma się ukazać 2 czerwca 2017, zaś „Liga Sprawiedliwości” wejdzie do kin w listopadzie 2017 roku.

Chcielibyście, żeby Stan Lee wkroczył do świata DC?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.