Star-Lord kontra Boba Fett w fanowskiej walce. Kto wygrał?

Kamil Dachnij
19.06.2017 15:28
Star-Lord kontra Boba Fett w fanowskiej walce. Kto wygrał? Fot. kadr z filmu

Połączenie „Strażników galaktyki” z „Gwiezdnymi wojnami” doprowadziłoby do niejednej ciekawej potyczki. Zobaczcie, jak mogłaby przebiec jedna z nich. 

Star-Lord znowu ma kłopoty, ale tym razem niezwiązane z rasą humanoidalnych kosmitów, lecz z popkulturową ikoną: słynnym łowcą nagród Boba Fettem z „Gwiezdnych wojen”. W najnowszym epizodzie „Super Power Beat Down” z YouTube’owskiego kanału Bat in the Sun, bohaterzy ścierają się ze sobą o pewien gadżet (walka zaczyna się od 5:48).

Wideo otwiera przylot Star-Lorda na planetę Mustafara, która jest doskonale znana wszystkim fanom „Gwiezdnych wojen” z powodu walki, jaką stoczyli Anakin Skywalker i Obi-Wan Kenobi w filmie „Zemsta Sithów” z 2005 roku. To tam młody Jedi stał się Darthem Vaderem. Jednak na Star-Lorda na miejscu czeka ktoś inny – Boba Fett, który przyleciał z misją zdobycia pierścienia Zielonej Latarni. Pojedynek ostatecznie wygrywa Star-Lord, ale ze swojego sukcesu nie cieszy się za długo, bo po pierścień zjawia się sam Zielony Latarnik. Robota niewykonana.

Seria „Super Power Beat Down” to jeden z kilku przykładów, jakie odnajdziemy w Internecie, gdzie fani zderzają ze sobą różne postacie ze świata komiksów, filmów czy gier, by zdecydować, kto wygra w walce na śmierć i życie. Jedną z wcześniejszych walk była potyczka Wonder Woman z Wolverinem. W następnym odcinku czeka nas wyjątkowo dobrze zapowiadająca się bitwa między Jokerem i Neganem z serialu „The Walking Dead”.

Można powiedzieć, że jest to kolejna wygrana Star-Lorda w 2017 roku. Postać zagrana przez Chrisa Pratta pojawiła się ponownie w 2. części „Strażników galaktyki” w reżyserii Jamesa Gunna, która do tej pory zarobiła grubo ponad 800 milionów dolarów na całym świecie. Nic dziwnego, że Gunn tańczył z radości. Jednak wynik kasowy hitu Marvela zblednie zapewne przy tym, co osiągnie 8. część „Gwiezdnych wojen”, gdy zawita w kinach 14 grudnia 2017 roku. Obraz wyreżyserowany przez Riana Johnsona bez problemu osiągnie miliard dolarów z wpływów, a niewykluczone jest też, że dobije wyniku 2 miliardów „Przebudzenia mocy” z 2015 roku. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.