Kapitan Kirk z oryginalnej serii z chęcią powróciłby w „Star Treku” Quentina Tarantino

Natalia Hluzow
26.01.2018 18:39
Kapitan Kirk z oryginalnej serii z chęcią powróciłby w „Star Treku” Quentina Tarantino Fot. kadr z serialu "Star Trek"

To nie żart ani wygłupy. William Shatner jest kolejną legendą „Star Treka”, która byłaby gotowa zagrać w kontynuacji serii reżyserowanej przez Tarantino.

Pomysł na realizację „Star Treka” według wizji niepokornego dziecka Hollywood od początku wydawał się nieco szalony. Jednak kiedy minął pierwszy szok i okazało się, że to żaden fake news, tylko autentyczny projekt, w który zaangażował się twórca „Pulp Fiction”, sprawa zaczęła nabierać rumieńców. Tarantino nie tylko ogłosił, że ma pomysł na kolejnego „Star Treka”, ale też postanowił go reżyserować i wyprodukować wraz z J.J. Abramsem, a wytwórnia Paramount podpisała już nawet umowę ze scenarzystą, który zajmie się pracami literackimi na podstawie wizji Tarantino. Co więcej, kolejne gwiazdy, które na przestrzeni półwiecza wcielały się w legendarnych uczestników gwiezdnej wędrówki, deklarują, że chętnie zaangażowałyby się w taki nietypowy projekt.

Kto wystąpi w „Star Treku” Quentina Tarantino?

Na razie nie padły jeszcze żadne oficjalne deklaracje ani nawet marzenia reżysera odnośnie obsady. Niemniej, zainteresowanie projektem wyrazili najsłynniejsi kapitanowie serii - Kirk i Picard. Patrick Stewart jeszcze w 2017 roku wspominał, że z chęcią dołączyłby do załogi „Star Treka”, gdyby kompletował ją Quentin Tarantino. Zaś William Shatner w odpowiedzi na pytanie, czy wystąpiłby w takim filmie, odpowiedział:

Zależy od scenariusza, ale jeśli byłby dobry to zdecydowanie. Dlaczego nie?

Słów Sterwarta czy Shatnera nie można oczywiście uznać za żadną deklarację, jednak zaangażowanie tych aktorów wydaje się bardzo pasować do wizji gwiezdnej wędrówki w wykonaniu Quentina Tarantino. Tym bardziej po obejrzeniu fanowskiego zwiastuna „Quentin Tarantino's Star Trek: Voyage to Vengance”. Sam reżyser, co nie powinno nikogo dziwić, również wielokrotnie wspominał, że jest fanem oryginalnego serialu z lat 60., a w szczególności Williama Shatnera. Szkoda tylko, że Leonard Nimoy, czyli oryginalny Spock, nie dożył tego momentu i już na pewno nigdy nie powróci na pokład USS Enterprise.

Narazie nieznane są żadne szczegóły dotyczące „Star Treka” Tarantino, ale kiedy tylko dowiemy się czegoś nowego, od razu Was o tym poinformujemy!

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.